Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Zaloguj się, aby obserwować  
Artur RS3

octavia 3 Swap czy rzeźba??

Recommended Posts

Zastanawiam się nad modyfikacją maksymalnie jednostki 2.0 vrs w octavii 3 , ale może zamiast rzeźby zrobić przeszczep na jakieś 3.0 V6 z audi lub inna jednostkę? Jak by to cenowo wyglądało i problemowo ? 

Z tych dwóch opcji najbezpieczniej i najtaniej będzie zrobienie programu stage1, jeśli chcesz wyciągnąć ile się tylko da to już wieksza kasa i duże modyfikacje, wg mnie standardowy program da przyzwoite przyrosty pytanie co chcesz osiaganc i jakim kosztem

58 minut temu, wojtek2626 napisał:

Z tych dwóch opcji najbezpieczniej i najtaniej będzie zrobienie programu stage1, jeśli chcesz wyciągnąć ile się tylko da to już wieksza kasa i duże modyfikacje, wg mnie standardowy program da przyzwoite przyrosty pytanie co chcesz osiaganc i jakim kosztem

Stage 1 był po 5 tys. Kilometrów ?

21 godzin temu, Artur RS3 napisał:

Zastanawiam się nad modyfikacją maksymalnie jednostki 2.0 vrs w octavii 3 , ale może zamiast rzeźby zrobić przeszczep na jakieś 3.0 V6 z audi lub inna jednostkę? Jak by to cenowo wyglądało i problemowo ? 

1. Co chcesz osiagnac?
2. Ile masz na to kasy

2 godziny temu, surf napisał:

1. Co chcesz osiagnac?
2. Ile masz na to kasy

Nie określiłem jeszcze budżetu zalezy jaka opcja do mnie przemowi , ale coraz bardziej zastanawiam się nad swapem ?? tylko że najpierw będę musiał założyć 4 buty ? a co chce osiągnąć? Hmmm no pinimum te 500 

przed chwilą, Artur RS3 napisał:

Nie określiłem jeszcze budżetu zalezy jaka opcja do mnie przemowi , ale coraz bardziej zastanawiam się nad swapem ?? tylko że najpierw będę musiał założyć 4 buty ? a co chce osiągnąć? Hmmm no pinimum te 500 

no to swap na cjx i meskie turbo, ew. 2.5 z rs3 ? kojarze, że Witek z R-performance mial chyba ostatnio taki setup na sprzedaz

No ok , napisze do r performance i zobaczymy co tam powiedzą narazie mam propozycję swapa na r32 na 500+ 

Edytowano przez Artur RS3

Tak dla Twojej informacji, pytałem w R-performance o swap na 4wd do Cupry ST FWD, koszt 40tys złotych (zaznaczam że dużej rzeźby nie ma). To tak w ramach ciekawostki ?

Mi Witek mówił że jak ma być 4x4 to sprzedać i kupić 1.8 4x4 i dłubać albo wsadzać 2.0 i dłubać

Wychodzi podobno taniej niż grzebać w ośce.

a V6 w audi jest przecież wzdłużne. Jak sobie wyobrażasz wsadzenie tego do octavii? Razem z torsenem?

Wyjdzie drożej niż RS4

Edytowano przez clip

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Reklamy dla niezalogowanych

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team