Skocz do zawartości

Historia edycji

kowal

kowal


Błąd, literówka

W dniu 5.01.2021 o 23:27, mariuszatko napisał(a):

ja swoja już tez naprawiłem, jeżeli dobrze się orientuje na dwóch filmach u góry jest ta sama wada co u mnie i to nie jest wada siłowników. nie słychać charakterystycznego piszczenia oporu klapy . 

Witam,można wiedzieć jak udało się  rozwiązać problem?Założyłem nowe siłowniki idalej bez zmian,podnosi tylko troszeczkę i staje(tak samo jak przed wymianą).Dodatkowo nie ma oświetlenia w bagażniku, jak czasami się zaświeci to wszystko wraca do normy,światło gasnie i problem wraca.Czy to może być zamek,dociąg czy może jednak moduł/sterownik?

kowal

kowal

W dniu 5.01.2021 o 23:27, mariuszatko napisał(a):

ja swoja już tez naprawiłem, jeżeli dobrze się orientuje na dwóch filmach u góry jest ta sama wada co u mnie i to nie jest wada siłowników. nie słychać charakterystycznego piszczenia oporu klapy . 

Witam,można wiedzieć jak udało sieproblem rozwiązać. Założyłem nowe siłowniki idalej bez zmian,podnosi tylko troszeczkę i staje(tak samo jak przed wymianą).Dodatkowo nie ma oświetlenia w bagażniku, jak czasami się zaświeci to wszystko wraca do normy,światło gasnie i problem wraca.Czy to może być zamek,dociąg czy może jednak moduł/sterownik?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team