Jump to content

Wysoka temperatura oleju + brak cieplego powietrza + metny plynw chlodnicy


moabit

Recommended Posts

Witam, 

w tamtym roku kupiłem Octavie z 2014 1.6 TDI przebieg 61000. Po zakupie wymieniony olej przejechałem 10.000 i oddałem samochód na wymianę oleju. Przed oddaniem zauważyłem ze płyn chłodniczy ma dziwny kolor ( herbata ). Poprosiłem mechanika o wymienienie zbiorniczka, był jeszcze ten z silikat (nie był pęknięty) oraz przepłukanie układu chłodzenia.

Po odebraniu samochodu zauważyłem ze płyn w zbiorniczku nadal nie ma koloru płynu chłodniczego, jest lepiej, ale wciąż nie jest to normalny kolor płynu chłodniczego. Mechanik powiedział ze dużo syfu musi zalegać w obwodzie. Wiec przyjąłem te informacje i ruszyłem w trasę.

I tu pojawia się problem. Tempomat 155kmh i po godzinie jazdy widzę temperaturę oleju 131 stopni. Temperatura wody równe 90. 

Po zejściu do 120 kmh temperatura oleju wciąż 110-115 i tak przez 6 godzin

Dzisiaj przez około godzinę poruszałem się samochodem w ruchu miejskim, temperatura dochodzi do 103 stopni, ale jej nie przekraczała.

Dodam jeszcze ze cieple powietrze z nawiewów jest najwyzej  letnie a nie cieple.

Czy ktoś wie, w czym może być problem ? 

Czy kolejne czyszczenie układu chłodzenia coś pomoże? Czy jest to może pompa wody ? 

Dziękuje z góry za pomoc 

Pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team