Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Posiada ktos o3 fl z jakiem holowniczym? Chce dolozyc do mojej rs ale nie wiem jak to bedzie wygladac pod wzgledem wyciecia zderzaka jakby ktos mogl to niech jakies zdjecia podesle pozdrawiam

20200206_125524.jpg

Witam.

Polecam dedykowany hak wypinany do dołu. Sam taki zamontowałem w O3 5d i nie ma śladu po jego wypięciu i schowaniu gniazda. W zderzaku wycina się tylko mały otwór od spodu w czarnej części (fabrycznie zaznaczone miejsca od środka zderzaka). Do tego dedykowana wiązka tego samego producenta i bajka - po zakodowaniu wszystko działa, pojawia się dodatkowy symbol kierunkowskazów na desce,  działa kontrola trakcji z przyczepą ( TSA), na wstecznym jest symbol przyczepy na Amundseniei i wyłączają się czujnik itp.

Nie działa mi tylko jedna funkcja przy wiązce dedykowanej a dokładnie fabryczny alarm. Po wypięciu wtyczki powinien się aktywować. Wiązkę kodowałem koderem Westfalii. Mam OBD Eleven. Podpowie ktoś co i gdzie trzeba zmienić?

Pozdrawiam

@piobo
Możesz jeszcze napisać gdzie taki zestaw hak + wiązka kupic? Jaki koszt u Ciebie wyszedl?

Nie chcę reklamować ale hak i wiązka Westfalia. Wszystko pasuje idealnie w fabryczne otwory, złącza itd.  Montowałem też inną dedykowaną wiązkę ale było trudniej, do tego nie miała wbudowanego stałego + i ładowania akumulatora przyczepy i trzeba było dokupić i dorabiać.  A w tej wszystko jest w komplecie. Oczywiście gniazdo 13 pin. Wszystko  kupowałem przez popularny serwis (A.....o) i montowałem sam. Wyszło ok. 2000. Jest sporo dystrybutorów i punktów montażu.

A u Ciebie załącza się alarm jak wypniesz wtyczkę na zamkniętym aucie? Nie mogę znaleźć nigdzie przyczyny problemu.

A u Ciebie załącza się alarm jak wypniesz wtyczkę na zamkniętym aucie? Nie mogę znaleźć nigdzie przyczyny problemu.
A może tak ma być, żeby nikt Ci przyczepy nie zajumał...?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

IMG_20190908_130906_resized_20191022_123437613.jpg.daf30ef80bebe842f63c3b355f9a7071.jpgIMG_20190908_131136_resized_20191022_123437845.jpg.834fee25a09b2033dd482babca84fc50.jpgU mnie koszt wyszedł około 500 PLN .Hak oryginalny używany z modułem  wiązka i podłączenie robiłem we własnym zakresie . Jest trochę zabawy ale dałem radę .

Edytowano przez Rafco

Dnia 8.02.2020 at 11:05, piobo napisał:

Nie chcę reklamować ale hak i wiązka Westfalia. Wszystko pasuje idealnie w fabryczne otwory, złącza itd.  Montowałem też inną dedykowaną wiązkę ale było trudniej, do tego nie miała wbudowanego stałego + i ładowania akumulatora przyczepy i trzeba było dokupić i dorabiać.  A w tej wszystko jest w komplecie. Oczywiście gniazdo 13 pin. Wszystko  kupowałem przez popularny serwis (A.....o) i montowałem sam. Wyszło ok. 2000. Jest sporo dystrybutorów i punktów montażu.

Jeżeli mogę prosić nr kostki z modułu ori do bordnetza ?

Dnia 9.02.2020 at 20:47, Szcz3p4n napisał:

A może tak ma być, żeby nikt Ci przyczepy nie zajumał...?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

tak ma być a u mnie to właśnie nie działa. Nie wiem jak to zmienić

1 godzinę temu, Leszek Jarosz napisał:

Jeżeli mogę prosić nr kostki z modułu ori do bordnetza ?

może to pomoże  https://holowniczy.pl/wiazki/instrukcje/305406300113.pdf

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.