Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Witam wszystkich i mam pytanie posiadam u siebie w octavi 3  columbusa   5e0035043c  sprzet h41   oprogramowanie 0411    i chciałbym zmienić wyświetlacz czy można zastosować     o nr 5E0919605M   będzie to działać ?   Czy trzeba coś kodować lub zdejmować ochronę komponentu   czy tylko demontuję stary podpinam nowy i hula ?

Ewentualnie można dać specjalny adapter i wtedy dotyk będzie działał nawet przy Twoim Columbusie MIB1.

Witam Panowie, wcześniej byłem użytkownikiem Octavi 3 ale po powiększeniu rodziny zdecydowałem się na zakup Kodiaq Sportline z systemem Amundsen wraz z Canton. Samochód jest z produkcji 2020 i teraz konkretne pytanie, czy można wymienić sam wyświetlacz na Columbus? czy jednak nie zgodzą się rozdzielczości? Jeśli by się nie zgodziły, to czy ma ktoś namiar na jednostkę oraz wyświetlacz do podmiany oczywiście w pełni odblokowany system pod Cantona.

Niestety nie. Columbusa w sensie jednostkę do schowka mam, ekran byś musiał kupić np. na allegro.

Super, to proszę o info myślę, że najlepiej w prywatniej wiadomości o cenie oraz co ta jednostka posiada, czy jest sim, DAB+ itp 🙂

Masz info na PW. Tylko czemu  Ci na tym tak zależy? Będziesz miał najprawdopodobniej problem z działaniem Skoda Connect.

a czemu problem? o tym nie wiedziałem... zależy mi na tym by jednak był odtwarzacz płyt bo byłem do tego przyzwyczajony no i większy ekran, większa rozdzielczość... 🙂

Czemu? Bo tak... cholera wie, do tej pory nigdy się nie udało tego ponownie uruchomić przy takim retroficie... Kiedyś się uparłem, przez znajomego w ASO Columbus został oficjalnie dopisany i nadal dupa... kombinował chłop jak mógł, wymienił m.in. w ramach gwarancji sterownik usług online i też nic to nie dało... dlatego wolę uprzedzić.

Ja tez dopisze się do listy moja jednostka   3V0035020B  czy obsłuży ekran z polifta full dotyk czy jakiś inny ??

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.