Skocz do zawartości

Schemat elektrycznych foteli przod


Dong

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

Szukam na forum i nie moge znalesc gdzie podlaczyc fabryczne podrzewanie foteli. Panel klimy zmienilem, komp tez mi to pociagnie. Chodzi mi o to gdzie w bondez wpiac kabelki od podgrzewania foteli z przodu. Wiazke sobie ogarne. Z fotela w tej kostce 10 pinowej sa 4 kabelki od grzania. Gdzie je wpiac?

Bede wdzieczny za porade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo do szukania trzeba podejść w sposób inteligentny. Czasem frazę zawęzić, czasem rozszerzyć, czasem odmienić, aż do znalezienia tego co się szuka. W tym wypadku "Seat heating".

Edytowane przez MateuszA (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego udalo mi sie tylko znalesc 1 pin wejscie. 2 pin siedzenie kierowcy. 5 pin siedzenie pasazera  A od grzania foteli odchodza po 4 piny. Czyli mam rozkminione po dwa piny z kazdej kostki. A pozostale dwa piny Pomoze ktos?

Screenshot_20201013-224238.png

Edytowane przez Dong (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na prośbę z wiadomości priv tu masz rozpisane który przewód gdzie ma iść.

obraz.thumb.png.19a47a64548135ead492d6f0bac0d78b.png

Na obrazku masz zaznaczone, która wtyczka to T73a, a która T73c

W nawiasach masz podane jaki przewód idzie do kostki od strony fotela, żeby łatwiej było znaleźć, a potem jakim przewodem powinien łączyć się z bortnezem. Tam gdzie radzą 0,35 nie radzę stosować grubszych, bo po prostu nie mieszczą się w kostce.

Strona kierowcy:
-T10a/10 (czyli pin 10 kostki T10a), (przewód fioletowy 1,5mm2) idzie do T73a/2 przewodem czerwono zielonym 1mm2
-T10a/2 (przewód żółty 0,5mm2) idzie do T73c/43 przewodem fioletowym 0,35mm2
-T10a/4 (przewód brązowy 0,5mm2) idzie do T73c/56 przewodem białym 0,5mm2 ORAZ łączy się z T10b/4 z fotela pasażera
-T10a/5  (przewód bązowy 1,5mm2) idzie do masy przewodem brązowym 2,5mm2

Strona pasażera:
-T10b/10 (przewód fioletowy 1,5mm2) idzie do T73a/5 przewodem czerwono-białym 1mm2
-T10b/2 (przewód żółty 0,5mm2) idzie do T73c/40 przewodem zielono-czarnym 0,35mm2
-T10b/4 (przewód biały 0,5mm2) idzie do T10a/4 pod fotelem kierowcy przewodem białym 0,5mm2
-T10b/5 (przewód biało-brązowy 1,5mm2) idzie do masy przewodem brązowym 2,5mm2

Edytowane przez MateuszA (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team