Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Zaloguj się, aby obserwować  
Primo_OctaviaIV

octavia 4 OCTAVIAIV SKODA CONECT APLIKACJA NA IOS NIE DZIAŁA

Recommended Posts

Witam wszystkich członków forum SKODY .Dodam że jestem posiadaczem OCTAVI IV od 48 h .Czy ktoś biegły w multimediach może powiedzieć jak zrobić żeby aplikacja skoda conect na iOS 

działała a nie tylko pokazywała informacje o spalaniu .Aplikacja nie reaguje na polecenia jak włączanie świateł , sygnału  itd itd działa w trybie jakby 1/4 tegoco powinna.

JAK TO ZROBIC ?,co musi być dokonane żeby wszystko z sobą działało -  czyli rozumiem to tak ,że kiedy naciskam w telefonie "obszar w jakim jest samochód" w tedy to jest pokazywane n ekranie telefonu .,profil użytkownika i rejestracja jest zrobiona i na stronie skody i w samochodzie .(NIE PDPIAŁEM KABLA USB BO NIE MAM JESZCZE PRZEJŚCIÓWKI USB-C - IPHONE )

,narazie włączony jest WLAN W SAMOCHODZIE i z telefonem łączy się przez Bluetooth .

2.Jak dodać zdjęcie użytkownika głównego w samochodzie  -dodam że jest to model OCTAVIA IV 1,5 AMBITION z 11.2020

Edytowano przez Primo_OctaviaIV
dokładniejszy opis problemu

Reklamy dla niezalogowanych

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.