Skocz do zawartości

Historia edycji

dzida

dzida

wraca do tematu: byłem dziś na badaniach dodatkowych w SKP. gość nawet haka na oczy nie widział 😁 (nie chciał widzieć). na moją prośbę o sprawdzenie podłaczenia instalacji stwierdził że ma zbyt czułę urządzenie do 13 pin wtyczki 🤣

na drugiej SKP nie było gościa od obsługi maszynki, na 3 gość mnie podpiął i wyszło że instalka jest OK (łącznie ze stałym plusem  i ładowaniem - do kampingu)

ale podczas badania zaświeciła mi się na desce kontrolka i wyskoczył komunikat o błędize kierunkowskazów w przyczepie. w aucie mam led-y w kierunkach z tyłu (nie pamiętam jak zakodowane) - czy to może być kwestia kodowania? błąd przy innych światłach nie wyskoczył - a mam tez cofania na tego samego typu ledach. O dziwo wg komputerka diagnosty prąd w stykach do kierunków, w gnieździe przyczepy był. Jak sprawdzałem później miernikiem to też mi to samo wyszło żę prąd do kierunków jest prawidłowo ...

 

 

dzida

dzida

wraca do tematu: byłem dziś na badaniach dodatkowych w SKP. gość nawet haka na oczy nie widział 😁 (nie chciał widzieć). na moją prośbę o sprawdzenie podłaczenia instalacji stwierdził że ma zbyt czułę urządzenie do 13 pin wtyczki 🤣

na drugiej SKP nie było gościa od obsługi maszynki, na 3 gość mnie podpiął i wyszło że instalka jest OK (łącznie ze stałym plusem  i ładowaniem - do kampingu)

ale podczas badania zaświeciła mi się na desce kontrolka i wyskoczył komunikat o błędize kierunkowskazów w przyczepie. w aucie mam led-y w kierunkach z tyłu (nie pamiętam jak zakodowane) - czy to może być kwestia kodowania? błąd przy innych światłach nie wyskoczył - a mam tez cofania na tego samego typu ledach. O dziwo wg komputerka diagnosty prąd w stykach do kierunków, w gnieździe przyczepy był. Jak sprawdzałem później miernikiem to też mi to samo wyszło...

 

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team