Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Dzisiaj zakupiłem w skodzie we Wrocławiu lakier do zaprawki żeby zlikwidować drobny odprysk od kamyczka ma masce. Za farbę bazową i bezbarwna-wykończeniowa (cały zestaw) zapłaciłem 32 zł. Pojemność 9ml. Podobne do lakieru do paznokci z pędzelkiem. Dostępne od ręki bez wcześniejszego zamawiania.

• Lubię to 1

Reklamy dla niezalogowanych
Dnia 12.04.2016 at 21:12, pawelrs napisał:

Podobne do lakieru do paznokci z pędzelkiem.

Muszę nabyć bo dwa odpryski na masce są a o aplikację poproszę żonę :-)

baner.gif

Odpryski na masce są nie uniknione. Tym bardziej jak sie jedzie jak po autostradzie:)

A nikt lepiej tego nie zrobi od żony:) w końcu z lakierem maja do czynienia:) taki domowy lakiernik

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja też nabyłem taki zestawik - farba + lakier bezbarwny. Mam dwa małe odpryski na nadkolach i trzeba było uzupełnić ubytki. Odnośnie zderzaka, maski i reflektorów to położyłem folię bezbarwną żeby chroniła te elementy :)

@LEMUR jak oklejałem dach na czarno to od razu poprosiłem o naklejenie folii bezbarwnej na maskę, zderzak, lampy, wnęki przy klamkach, progi, przy klapie bagażnika, góra lusterek i takie niewielkie kawałki przy kołach, żeby piasek lecący spod kół nie uszkadzał lakieru. 

4 minuty temu, LEMUR napisał:

Używałeś tej na mokro czy sucho jeżeli chodzi o reflektory

Z tego co zauważyłem to pryskali czymś przed położeniem folii i później suszarką - chyba standardowo jak się okleja auta...

• Lubię to 1

Dzięki za info o lakierze bo też muszę kupić na bok zderzaka bo chyba ktoś mnie czymś dotknął (jest jakby wydziubane). Jeśli chodzi o odpryski na zderzaku i masce to zrobiłem swoją OIII 20 tyś km w 6 miesięcy i samochód wygląda jak nowy. Nie naklejałem co prawda folii ale nałożyłem na auto ceramikę i patrząc po tym jak wygląda to faktycznie działa

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.