Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Zaloguj się, aby obserwować  
Elton

octavia 3 DSG szarpie 2.0 184 4x4

Recommended Posts

Witam 

jestem nowym użytkownikiem skodunii.

autko ma Maly problem czasem się jeździ i jest pięknie przyspiesza jak zła, a czasem ma problem jak by gubiła bieg. W czasie przyspieszania traci bieg. Czasem widać na wyswietlaczu albo mi się wydawało zmienia się D/N. Może to selektor? Błędów żadnych nie ma, są te takie widma na temat zaworku 3 ale po uruchomieniu silnika ponownie nie ma nic. Nie wiem gdzie szukać problemów. Olej w skrzyni wymieniony. Przejechane 150 tys. Wymieniać mechatronike czy to raczej nie to ? 

Edytowano przez Elton

Reklamy dla niezalogowanych

Tak jak napisałem dzisiaj zwróciłem uwagę i w pewnym momencie jak by D3 zmieniło się na N i znów szybko D3 zaczynam podejrzewać lewarek zmiany biegow. 

Czujnik położenia wału. Błędów w komputerze nie było. W czasie jazdy 70 km na chwile wskazania parametrów przez czujnik były hmm chujowe i wtedy skrzynia dziwnie się zachowywała. Silnik nie gasł, odpalał dobrze. Wszystko tak jakby sprawne a jednak nie 

Kod silnika CUNA skrzynia DQ 250 rocznik 2015 

Niby miała a niby nie. Skaner bosh nie pokazywał nic a przykładowo skaner obd eleven pokazywał ale po uruchomieniu ponownym nie było nic a nieraz było tak ze tydzień był spokój a czasem krew zalewała. Co ciekawe diagnostyka w serwisie skody tutaj w Norwegii dała dokument gdzie pokazuje wadę pompy wysokiego ciśnienia 😂😂😂 a wymieniłem czujniki i zapierdala jak zła 😂😛

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.