Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Cześć,

Jakoż, że w tej chwili jestem w posiadaniu kabelka pomyślałem o odblokowaniu kilku funkcji w mojej O2 FL. Myślałem o: wyłączeniu trybu skandynawskiego, staging oraz światła awaryjne podczas ostrego hamowania. Ktoś ma jeszcze jakieś fajne propozycję co można jeszcze odblokować?

Wysłano z mojej Xperia™

Moderator ma zawsze racje :-)

Reklamy dla niezalogowanych

Chodzi o włączenie czy wyłączenie świateł awaryjnych przy ostrym hamowaniu?

Bo jak o włączeniu, to moim zdaniem jest to lipa i cieszę się, że w o3 tego nie ma (tzn. jest, ale dopiero po zatrzymaniu - wcześniej migają tylko stopy) - z funkcją migania awaryjnymi jak kogoś wyprzedzisz przed zakrętem, to wygląda jakbyś przepraszał...

Nie wiem co jest do włączenia w o2, ale pipkanie przy niezapiętych pasach muszę w swojej wyłączyć.

401 KM / 500 Nm

Cześć, chodziło mi o włączenie świateł. Często jadę autostradą i nigdy nie brakuje "niedzielnych" kierowców. Zauważyłem, że przy ostrych hamowaniu (nagłym - autostradowym) w nowych Audi i Bmw mrugają szybciej niż normalnie światła awaryjne. Dałoby coś takiego zrobić? Nie chodzi mi o "szpan na wsi" tylko o bezpieczeństwo moje jak i kierowcy za mną. Dzięki za przypomnienie o pasach :-)

Wysłano z mojej Xperia™

Nie ma sprawy w o3 jest to jak pisałem fajnie wg mnie rozwiązane - migają światła stop, ciekawe czy dałoby sie tak zrobić w o2.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

401 KM / 500 Nm

@Rabiks

1. doświetlanie zakrętów
  2. alarm z beep czy bez
  3. Coming Leaving Home
  4. mruganie świateł przy hamowaniu
  5. otwieranie drzwi kierowcy jednym kliknięciem pilota, pozostałych drugim
  6. autoryglowanie drzwi po przekrozzeniu 10 km/h
  7. oba przeciwmgłowe z tyłu
  8. wyłączenie synchronizacji lusterek
  9. wyłączenie kierunkowskazów komfortowych
  10. domykanie szyb w deszczu
  11. wyłączenie powiadomienia nie zapiętych pasów :-)

baner.gif

Namo, czy do doświetlania zakrętów potrzebne są przeciwmgielne czy do jazdy dziennej od rs'a?

Wysłano z mojej Xperia™

Dnia 17.04.2016 at 13:59, Rabiks napisał:

Cześć,

Jakoż, że w tej chwili jestem w posiadaniu kabelka pomyślałem o odblokowaniu kilku funkcji w mojej O2 FL. Myślałem o: wyłączeniu trybu skandynawskiego, staging oraz światła awaryjne podczas ostrego hamowania. Ktoś ma jeszcze jakieś fajne propozycję co można jeszcze odblokować?

Wysłano z mojej Xperia™

A tak się spytam,skąd wiesz że to masz w wyposażeniu,gdzie mogę sprawdzić co niby mam a tak naprawdę  tego nie mam?

Niektóre rzeczy jak np. Staging jest fabrycznie wyłączony i nic dodatkowego nie potrzeba. Ale np. Doświetlanie zakrętów wymaga przeciwmgielnych.

Wysłano z mojej Xperia™

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team