Skocz do zawartości

Historia edycji

Mateusz Krywald

Mateusz Krywald


Zamiana tekstu

Cześć, 

Myślałem nad dołożeniem wzmacniacza do mojej octavi. mam fabrycznie zestaw 5E0035411J przydałoby się wzmocnienie na głośniki, może subwoofer w przyszłości i wymiana głośników na inne.
 

Czy ktoś testował ten adapter pod instalacje do wzmacniacza ? 
 

https://www.amazon.de/Audio-System-HLAC4-3M-4-KANAL-HIGH-LOW-ADAPTER-CABLE/dp/B00O1OHY0U

Dodam, że wygłuszyłem już przednie drzwi matą butylową oraz pianką kauczukowa i naprawdę jest znaczna poprawa w niskich tonach. Myślę jeszcze nad tylnymi drzwiami.

Mam mib2 z zakodowanym virtual subwoofer oraz surround. 
 

Wygłuszenie robiłem teraz na dniach przy okazji wymiany głośnika kierowcy, bo już „klepał” . Powiem szczerze że nie szukałem zamienników bo bałem się utraty jakości. 
@pab567 poproszę o radę 😇

IMG_3129.jpeg

IMG_3131.jpeg

IMG_3130.jpeg

IMG_3133.jpeg

IMG_3145.jpeg

IMG_3146.jpeg

IMG_3147.jpeg

IMG_3143.jpeg

Mateusz Krywald

Mateusz Krywald

Cześć, 

Myślałem nad dołożeniem wzmacniacza do mojej octavi. Nie mam fabrycznie zestawu canton (  i bardzo dobrze) bo zestaw gra nawet przyzwoicie, ( 5E0035411J ) ale przydałoby się wzmocnienie na głośniki, może subwoofer w przyszłości. 
 

Czy ktoś testował ten adapter pod instalacje do wzmacniacza ? 
 

https://www.amazon.de/Audio-System-HLAC4-3M-4-KANAL-HIGH-LOW-ADAPTER-CABLE/dp/B00O1OHY0U

Dodam, że wygłuszyłem już przednie drzwi matą butylową oraz pianką kauczukowa i naprawdę jest znaczna poprawa w niskich tonach. Myślę jeszcze nad tylnymi drzwiami.

Mam mib2 z zakodowanym virtual subwoofer oraz surround. 
 

Wygłuszenie robiłem teraz na dniach przy okazji wymiany głośnika kierowcy, bo już „klepał” . Powiem szczerze że nie szukałem zamienników bo bałem się utraty jakości. 
@pab567 poproszę o radę 😇

IMG_3129.jpeg

IMG_3131.jpeg

IMG_3130.jpeg

IMG_3133.jpeg

IMG_3145.jpeg

IMG_3146.jpeg

IMG_3147.jpeg

IMG_3143.jpeg

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team