Jump to content

Ekrany jednostki Octavia 3 Bolero, Amundsen, Columbus


Recommended Posts

Ok.

Czytam i czytam i dochodzę do wniosku ze tak. 
Chce mieć błyszczący ekran z pokrętłami -podoba mi się ten skody, z pokrętłami na dole. 
do tego cokolwiek co ma apple car bezprzewodowe i ma odblokowane puszczanie yt na tym ekranie w trakcie jazdy.

@Paweł Niedźwiedzki  wypowiesz się?

Link to comment
Share on other sites

W dniu 9.06.2023 o 06:24, Paweł Niedźwiedzki napisał(a):

CarPlay bez kabli oznacza zewnętrzny moduł. YouTube to nie problem - ale z Androida. Na iPhone to nie takie proste. 

Dzisiaj siedziałem u kolegi w octavii 3 FL. Miał takie coś jak na zdjęciu. 
W zupełności wystarczy dla mnie. 
To chyba bolero? Ma car playa po kablu. 
I tak mam plan podpiąć do tego androida box.

Za dużo kombinacji z iPhone żeby puszcza yt. 
 

@Paweł Niedźwiedzki jak to kosztowi wyjdzie?

 

 

IMG_9852.jpeg

IMG_9853.jpeg

IMG_9856.jpeg

Edited by Chris2611 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

W dniu 7.06.2023 o 05:54, Paweł Niedźwiedzki napisał(a):

Do bolero założysz tylko z pokrętłami. 
Ja osobiście najczęściej montuje Columbusy i jest to najlepsza opcja. Najlepszy ekran, dvd, filmy z SD usb, Navi, jakość wykonania, możliwość podpięcia bezpośrednio subwoofera. 

A wracając foteli wątku, co masz na myśli ze bezpośrednio? Z radia idzie prad i sygnał na suba? 
Kupuje suba w koło zapasowe i plug n play podłączam do jednostki i tyle?

Sterowanie tez z jednostki basem?

Link to comment
Share on other sites

W dniu 9.06.2023 o 19:31, Paweł Niedźwiedzki napisał(a):

Możesz dać jaki chcesz ja mam od Audi A3 w koło - kupiony łącznie z zapasem 18" za 1200

Pytałem jak tam zasilanie dochodzi? Z radia czy trzeba ciągnąć jakoś z aku?

W dniu 9.06.2023 o 19:31, Paweł Niedźwiedzki napisał(a):

Możesz dać jaki chcesz ja mam od Audi A3 w koło - kupiony łącznie z zapasem 18" za 1200

W 16” zapas wejdzie?

Link to comment
Share on other sites

W dniu 9.06.2023 o 19:39, Paweł Niedźwiedzki napisał(a):

Tylko z radia dwie żyły do suba. Zasilania nie potrzebuje. Do 16" nie wejdzie. 

Czyli jak bym chciał komplet do octavii z subem to muszę 

Jednostka, schowek, ekran, kabloteka, sub, kabel do suba, kodowanie. 
koszt całości jakbym wziął jedyne……..?

Link to comment
Share on other sites

W dniu 10.06.2023 o 07:48, pab567 napisał(a):

Jak chcesz subwoofer to jest jeszcze jedno rozwiązanie - jednostka z SEATa czyli Navi System, przerobiona na Skodę. One mają, tak jak Columbus, wzmacniacz 6-kanałowy.

Wysłane z mojego Pixel 5 przy użyciu Tapatalka
 

Jakie różnice? 
czy to to dokładnie to samo?

ceny urządzeń?

Link to comment
Share on other sites

W dniu 10.06.2023 o 07:48, pab567 napisał(a):

Jak chcesz subwoofer to jest jeszcze jedno rozwiązanie - jednostka z SEATa czyli Navi System, przerobiona na Skodę. One mają, tak jak Columbus, wzmacniacz 6-kanałowy.

Wysłane z mojego Pixel 5 przy użyciu Tapatalka
 

Ale na ekranie 8" i błędy przy kodowaniu

Link to comment
Share on other sites

W dniu 27.01.2023 o 15:07, BluErEs napisał(a):

Polecam wszystkim skorzystanie z usług Pawła - 4 dni z wysyłką w ta i z powrotem ogarnięty temat najnowszego softu do jednostki (MIB2) i dostawa nowego ekranu - ogólnie banan teraz

IMG-7876(1).thumb.jpg.7999a1a10f824eddb377489fb0e044da.jpgIMG-7872.thumb.jpg.f2116f34d2f0f32ce4bc76093e6d45cb.jpgIMG-7870.thumb.jpg.e619c9d3e7818c0a89302840b89bdd85.jpg

Chciałbym zamontować taki zestaw multimediów w Golfie VII FL, który nie ma android auto. Jaki to by był koszt z montażem i co trzeba dokładnie wymienić?i czy taki zestaw ma Pan fabrycznie nowy?Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

W dniu 10.06.2023 o 22:20, Chris2611 napisał(a):

Jak wyglądałby wtedy taki zestaw?

Jakie koszty?

W okolicach 3500 - 4000 zł w zależności od jednostki do schowka (z nawigacją lub bez) i ceny, za która uda się kupić ekran. Brutto, z FV 23%.

W dniu 10.06.2023 o 22:38, blazejewski84 napisał(a):

Chciałbym zamontować taki zestaw multimediów w Golfie VII FL, który nie ma android auto. Jaki to by był koszt z montażem i co trzeba dokładnie wymienić?i czy taki zestaw ma Pan fabrycznie nowy?Pozdrawiam

Daj zdjęcie tego, co masz teraz, lub podaj VIN na PW.

Link to comment
Share on other sites

W dniu 11.06.2023 o 10:39, pab567 napisał(a):

W okolicach 3500 - 4000 zł w zależności od jednostki do schowka (z nawigacją lub bez) i ceny, za która uda się kupić ekran. Brutto, z FV 23%.

Daj zdjęcie tego, co masz teraz, lub podaj VIN na PW.

Podasz jakie elementy składają się na zestaw? 
Chciałbym odpowiednik columbusa 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team