Skocz do zawartości

Ekrany jednostki Octavia 3 Bolero, Amundsen, Columbus


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.06.2023 o 15:43, pab567 napisał(a):

No nie, Columbus to Columbus. Jest droższy, ale w zamian masz odtwarzanie filmów z DVD, SD i USB. Jeśli chcesz mieć takie funkcje to tylko Columbus.

No nie ma musu żeby z dvd usb chodziły filmy

jak podłączę android box to może być cokolwiek. Jednak car playa do nawi chciałbym mieć i subem tez nie pogardzę. 
I sub tylko w columbus i właśnie ponoć w tym seatowskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w SEATowskich odpowiednikach Amundsena i Bolero, czyli jednostkach NAVI SYSTEM i MEDIA SYSTEM, też można mieć subwoofer z jego sterowaniem z ekranu, bez konieczności używania dodatkowego wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2023 o 16:32, pab567 napisał(a):

No właśnie w SEATowskich odpowiednikach Amundsena i Bolero, czyli jednostkach NAVI SYSTEM i MEDIA SYSTEM, też można mieć subwoofer z jego sterowaniem z ekranu, bez konieczności używania dodatkowego wzmacniacza.

W seacie amundsen to najwyższa wersja?

jak to wyglada? Podeslij fotkę. 
da się to zakodować pod kurę?

I tam nie pójdzie divx? ale można podpiąć apple car i android boxa z usb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoda Bolero = Seat Media System

Skoda Amundsen = Seat Navi System

Skoda Columbus = Seat Navi System Plus

Odtwarzanie plików video tylko i wyłącznie Columbus / Navi System Plus.

Da się przerobić z Seata na Skodę i uruchomić Android Auto i Apple CarPlay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2023 o 16:43, pab567 napisał(a):

Skoda Bolero = Seat Media System

Skoda Amundsen = Seat Navi System

Skoda Columbus = Seat Navi System Plus

Odtwarzanie plików video tylko i wyłącznie Columbus / Navi System Plus.

Da się przerobić z Seata na Skodę i uruchomić Android Auto i Apple CarPlay.

A suba bezpośrednio podepnę pod….. ?

navi system i Navi system plus?

jaki koszt całości?

zaznaczam ze mam swinga bez jednostki w schowku i muszę schowek i kablotekę ciągnąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2023 o 17:05, pab567 napisał(a):

Tak, i pod Media System też. Od około 3500 zł w górę.

Czyli za ekran(ile cali?), jednostkę, schowek, subwoofer,  kable i przedłużki bo mam swinga, Ok. 1500zl mniej niż w przypadku columbusa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekrany możesz mieć różne. - w przypadku Bolero (Media System) można użyć 6.5-calowego modelu o numerze 5E0919605H lub 8-calowego modelu o numerze 5E0919605N, dla Amundsena i Columbusa MIB2 można użyć powyższego wyświetlacza oraz 6.5" numer modelu 5E0919605J, 8" numer modelu 5E0919606, 8" numer modelu 5E0919605M. Dla MIB2.5 Columbus (najdroższa opcja ) jedynym działającym wyświetlaczem jest 5E0919606D (9.2").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.06.2023 o 17:18, pab567 napisał(a):

Ekrany możesz mieć różne. - w przypadku Bolero (Media System) można użyć 6.5-calowego modelu o numerze 5E0919605H lub 8-calowego modelu o numerze 5E0919605N, dla Amundsena i Columbusa MIB2 można użyć powyższego wyświetlacza oraz 6.5" numer modelu 5E0919605J, 8" numer modelu 5E0919606, 8" numer modelu 5E0919605M. Dla MIB2.5 Columbus (najdroższa opcja ) jedynym działającym wyświetlaczem jest 5E0919606D (9.2").

Zbocze lekko z marką pojazdu, jako ze posiadam jeszcze Passata b8 a przecież to rodzina 🙂 to podsyłam co mam w nim. Powiedz @pab567 jakie większy ekran mogę do tego podpiąć i czy subwoofer podepnę bezpośrednio?

W bagazniku nie mam tradycyjnego miejsca na koło zapasowe bo to Passat GTE i ma baterie.

Co polecasz w takim wypadku jeśli jest opcja wpięcia suba. Jeśli nie to po temacie. 

W dniu 20.06.2023 o 20:03, Chris2611 napisał(a):

Zbocze lekko z marką pojazdu, jako ze posiadam jeszcze Passata b8 a przecież to rodzina 🙂 to podsyłam co mam w nim. Powiedz @pab567 jakie większy ekran mogę do tego podpiąć i czy subwoofer podepnę bezpośrednio?

W bagazniku nie mam tradycyjnego miejsca na koło zapasowe bo to Passat GTE i ma baterie.

Co polecasz w takim wypadku jeśli jest opcja wpięcia suba. Jeśli nie to po temacie. 

IMG_9997.thumb.jpeg.cc8b80e7b7ae81227ea6df8ef4fff3b7.jpegIMG_9998.thumb.jpeg.f989e997b2eef9f8dde8a4276a309e69.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2023 o 20:08, Paweł Niedźwiedzki napisał(a):

Możesz wsadzić Discovery pro mib 2.5 - to ta sama jednostka co columbus tylko soft inny. Mam jednostki ekrany i ramki. 

IMG_4899.jpeg

Ale ja nie mam nawi w jednostce. Żeby mieć ten ekran muszę wymienić jednostkę. 
A nie chce iść w koszty. Chce mieć tylko większy ekran, jeśli się da nadal z pokrętłami. 
No i co z subem?

Edytowane przez Chris2611 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze widzę to masz ekran 6.5" - można dac 8", przedliftowy lub poliftowy. W obydwu przypadkach trzeba zmienić ramkę. Z Twojej jednostki suba bezpośrednio nie pogonisz, trzeba by ja wymienić lub dać dodatkowy wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2023 o 20:31, pab567 napisał(a):

Jeśli dobrze widzę to masz ekran 6.5" - można dac 8", przedliftowy lub poliftowy. W obydwu przypadkach trzeba zmienić ramkę. Z Twojej jednostki suba bezpośrednio nie pogonisz, trzeba by ja wymienić lub dać dodatkowy wzmacniacz.

A jaki sub skoro nie ma miejsca na koło?

Wymiana samego wyświetlacza? Będzie poprawnie się wyświetlało wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2023 o 22:42, Paweł Niedźwiedzki napisał(a):

Na taki ekran plug and play 

IMG_6439.jpeg

Ok. A jaka jednostka do tego żeby sub podpiąć? Ma być mozliwie tanio bo pewnie za rok auto jedzie w świat. 
No i jaki sub jak nie ma miejsca pod podłoga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2023 o 13:13, pab567 napisał(a):

Jak nie ma miejsca pod podłogą to może być oryginalny sub z CANTONA. A jednostka to albo Columbus MIB2 (ekran 8:) lub MIB2.5 (ekran 9.2") lub przerobiony SEAT MEDIA SYSTEM lub SEAT NAVI SYSTEM

 

I ten sub z Cantona wejdzie w ? Boczek? Czy jak on jest montowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team