Skocz do zawartości

Bezprzewodowy Android Auto


cliner

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
On 12/21/2023 at 1:50 PM, dagetto said:

Najczęściej jeżdżę na NaviExpert, ewentualnie Waze. Google maps porzuciłem po zmianie kolorystyki mapy. Radia nie używam, jedynie replaio, ale to jak mówisz streaming.

Zmieniłem w ustawieniach tego chińczyka parametr, żeby rzadziej odpytywał telefon o połączenie i jest lepiej z baterią telefonu to raz, nie zrywa połączenia to dwa, bo na początku mi zrywał podłączenia, ale to też bardzo rzadko.

Zmiana wartości parametru „ "rozpocząć opóźnienie" „z” "Domyślnie" „w” "Tryb 2".

 

Hej, mam pytanie jesteś w stanie przesłać ustawienia tego boxa? Bo mój raz się łączy raz nie. Loteria...czasem włączy się od razu a czasem mieli i nic albo mieli i się połączy po kilku minutach. Nie ukrywam że zależy aby się łączył od razu;)

Wifi Ap ?

Delayed start ?

Screenshot_2024-02-07-23-00-22-512_com.android.chrome.jpg

Edytowane przez solco
Dodany obraz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 12.05.2024 o 11:44, krzychuuu80 napisał(a):

Wysłałem wiadomość na priv. 

To są kody bez aktualizacji

20240512_113449.jpg

Na FB na grupach Skody jest dużo ludzi którzy odblokują to, nawet zdalnie (pobierzesz pliki z neta i sam wgrasz).

Sam tak zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem ciekaw, jak Wasze adaptery radzą sobie z takim scenariuszem:

1. słuchasz radia, jednocześnie nawigując spod Android Auto

2. nawigacja odtwarza komunikat

Czy po skończeniu komunikatu nawigacyjnego audio samoczynnie wraca do radia czy trzeba przełączać ręcznie? Podajcie też nazwę adaptera i program nawigacyjny z którego korzystacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś może podpowiedzieć jak podłączyć android auto kablem? Chodzi o to że mimo że aplikacja androidauto pojawia się w spisie aplikacji w telefonie to nie ma jej na pulpicie i nie mogę w nią wejść. Smartlink odblokowany. Tylko teraz nie mogę się połączyć. Ktoś coś doradzi? Wiem że telefon leciwy - lg g6 - Android 9 - przynajmniej tak pokazuje w ustawieniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2024 o 18:05, krzychuuu80 napisał(a):

Czy ktoś może podpowiedzieć jak podłączyć android auto kablem? Chodzi o to że mimo że aplikacja androidauto pojawia się w spisie aplikacji w telefonie to nie ma jej na pulpicie i nie mogę w nią wejść. Smartlink odblokowany. Tylko teraz nie mogę się połączyć. Ktoś coś doradzi? Wiem że telefon leciwy - lg g6 - Android 9 - przynajmniej tak pokazuje w ustawieniach. 

A nie chodzi o to że android ma być minimum od 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2024 o 19:05, krzychuuu80 napisał(a):

Czy ktoś może podpowiedzieć jak podłączyć android auto kablem? Chodzi o to że mimo że aplikacja androidauto pojawia się w spisie aplikacji w telefonie to nie ma jej na pulpicie i nie mogę w nią wejść. Smartlink odblokowany. Tylko teraz nie mogę się połączyć. Ktoś coś doradzi? Wiem że telefon leciwy - lg g6 - Android 9 - przynajmniej tak pokazuje w ustawieniach. 

Android 9 wystarczy. Po podłączeniu kablem do samochodu konfiguracja powinna rozpocząć się automatycznie. Warunek jest jeden - musisz mieć AA w telefonie i aktywnego smartlinka. Obecnie nie wyświetla się na pulpicie ikona AA, jest to zablokowane. Możesz wejść w ustawienia-aplikacje-AA-zaawansowane-dodatkowe ustawienia w aplikacji. 

Na innym telefonie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dzisiaj dopiero się zacząłem tym bawić i nie sprawdzałem na żony telefonie. Ma nowszy to jutro sprawdzę. 

W smartlink pojawia się android auto, carplay (czy jakoś tak) i jeszcze coś 3. Ale wejść się nie da w to. 

Kabel musi być jakiś "specjalny" czy taki od ładowarki wystarczy? 

Edytowane przez krzychuuu80 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team