Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Msm    0

Witam

Jestem przed zakupem OCTAVii 2 FL , cały samochód super ale jedna rzecz mnie niepokoi
Nie domyka się szyba ( prawa przednia ).  Naciskam przycisk zamykania szyb to szyba idzie do góry ale za chwilę się zatrzymuje i opada do samego dołu, generalnie jestem wstanie zamknąć szybę ale takimi krótkimi impulsami. Działa to nieregularnie
Miał ktoś taką przypadłość bo sondowałem internet i nic konkretnego nie znalazłem

Pozdrawiam

MS

Reklamy dla niezalogowanych
Namo    719

@Msm jak to zakup to obadaj dobrze tą prawą stronę czy czasem rzeźby tam nie było. Mi szyba odbijała w połowie jak córki od wewnątrz wysmarowały szybę lizakiem, złapały to uszczelki i nie chciała iść do końca. Czyszczenie uszczelek od wewnątrz drzwi dopiero pomogło. Może to być też źle ustawiony pozycja górna szyby, trzeba wyjechać wszystkimi do góry, odpiąć i znowu podłączyć akumulator. Byłeś z tym autem w ASO albo na komputerze u kogoś kto się zna?

baner.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.