Skocz do zawartości

Historia edycji

szafrank

szafrank

W dniu 1.10.2023 o 11:32, opermon napisał(a):

@szafrank znalazłeś przyczynę tego stukania. U siebie mam podobnie tyle, że słychać tylko przy uruchomionym silniku.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

Szczerze mówiąc to olałem temat narazie. Jest to mocno denerwujące, zwłaszcza, przy jeździe na niskich obrotach, hamując silnikiem z 2k do ~1000 obrotów samochód telepie srogo czasami i slychać te stukanie. Przy zmianie biegów często podobnie, chyba, że odpuszczam sprzęgło bardzo powoli.. Byłem u mechanika i stwierdził żeby olać temat bo będzie trzeba skrzynie zdejmować i są to koszty, więc narazie się posłuchałem, ale raczej wrócę do tematu za jakiś czas.

szafrank

szafrank

W dniu 1.10.2023 o 11:32, opermon napisał(a):

@szafrank znalazłeś przyczynę tego stukania. U siebie mam podobnie tyle, że słychać tylko przy uruchomionym silniku.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

Szczerze mówiąc to olałem temat narazie. Jest to mocno denerwujące, zwłaszcza, przy jeździe na niskich obrotach, hamując silnikiem z 2k do ~1000 obrotów samochód telepie srogo czasami. Byłem u mechanika i stwierdził żeby olać temat bo będzie trzeba skrzynie zdejmować i są to koszty, więc narazie się posłuchałem, ale raczej wrócę do tematu za jakiś czas.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team