Skocz do zawartości

Historia edycji

Winiar

Winiar

Cześć, przestało działać mi radio w mojej Octavii 3 (2014). Nie działa ekran (czarny) i jednostka główna w schowku (płyta nie wyjeżdża). Sprawdziłem organoleptycznie bezpieczniki nr. 10 i 12 za schowkiem, i nie wyglądają na przepalone. Radio działało normalnie (co prawda od 3 lat uruchamia się z lekkim opóźnieniem, ale uruchamia zawsze) i przy kolejnej jeździe wygląda na martwe. Macie jakieś podpowiedzi co to może być, albo co jeszcze powinienem sprawdzić lub zrobić przed wizytą w serwisie? 

 

Tu wersja urządzenia. Zdjęcie kiedy jeszcze działało.

IMG_20200218_165327.jpg

Winiar

Winiar

Cześć, przestało działać mi radio w mojej Octavii 3 (2014). Nie działa ekran (czarny) ale i jednostka główna w schowku (płyta nie wyjezdza). Sprawdziłem organoleptycznie bezpieczniki nr. 10 i 12 za schowkiem, i nie wyglądają na przepalone. Radio działało normalnie (co prawda od 3 lat uruchamia się z lekkim opóźnieniem, ale uruchamia zawsze) i przy kolejnej jeździe wygląda na martwe. Macie jakieś podpowiedzi co to może być, albo co jeszcze powinienem sprawdzić lub zrobić przed wizytą w serwisie? 

IMG_20200218_165327.jpg

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team