Skocz do zawartości

Zakup RS czy RS230


matys

Rekomendowane odpowiedzi

Szyber zajebisty jak się ma porobiony wydech, pięknie słychać między blokami czy w tunelach. Ogólnie trochę hałasuje i auto trochę cięższe, ale dodatkowe kilka punktów do lansu. Brałbym jeszcze raz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BraWo mam u siebie panoramę (kombi) i to jest jedna z najfajnijeszych rzeczy w tym aucie. Co więcej nie ma żadnych problemów, nic nie cieknie, huczy, czeszczy itd. (1,5 roku, 30 tys zrobione). Śmiało bierz, nie będziesz żałował. Znajomy znajomego zamawiał nową Octavię i się wahał .. .wsiadł do mnie i było wszystko jasne :-8

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mattRS jak byśmy sie wcześniej poznali to też bym miał panoramę....  w zasadzie tylko tego mi brakuje u mnie. Oczywiście z listy z konfiguracji skody :P

canton mega słaby, jeżdżę tez autem z harmann kardonem często  i jak słyszę cantona to sie uśmiecham z politowaniem nad sobą, ze to wziaem  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mattRS napisał:

@BraWo mam u siebie panoramę (kombi) i to jest jedna z najfajnijeszych rzeczy w tym aucie. Co więcej nie ma żadnych problemów, nic nie cieknie, huczy, czeszczy itd. (1,5 roku, 30 tys zrobione). Śmiało bierz, nie będziesz żałował. Znajomy znajomego zamawiał nową Octavię i się wahał .. .wsiadł do mnie i było wszystko jasne :-8

Dzięki za kolejny pozytywny komentarz w/s panoramy. Tak jak pisałem wcześniej był to jeden z pierwszych punktów obowiązkowego doposażenia skody jaki znalazł się na liście i tak już bogato dopasionej VRS 245

Canton gra przyzwoicie ale nie powala, dźwięk jest konturowy, za duzo basu i wysokich tonów. Trzeba posiedzieć nad nim ze swoimi przesłuchanymi utworami i ustawić jako tako. W swoim obecnym (jescze) Romsterze miałem zestaw odseparowany DEGO PO 650 + Aluminowy 10" głośnik też DEGO w zamkniętej 16 litrowej skrzyneczce a to wszystko wspomagane EXETEC P4. Naprawdę nie ma cie czego wstydzić a CANTON Octavii zostaje daleko w tyle. Jednak już z tego "wyrosłem" i nie bawi mnie ani masaż pleców ani wyciąganie suba z bagażnika na czas wakacyjnych wypadów

No nic autko zamówione, 26 tydzień produkcji. Pewnie jakieś 3-4 tyg później będzie mój. Zrobię jej przyzwoitą sesje foto i wstawiam do Garażu ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team