Skocz do zawartości

Historia edycji

Mateusz Krywald

Mateusz Krywald


Błędny załącznik

Cześć, 
nie działają mi czujniki parkowania z przodu. Mianowicie raz działają raz nie. Coraz częściej jednak nie. Z tyłu bez zarzutu. 
Podłączyłem VCDS’a i mam błędy od czujnika przedniego lewego oraz przedniego prawego na środku. Możliwe że dwa padły na raz nagle ? Dziwne jest to że raz działają raz nie. Winna instalacja ? 
gdzie szukać usterki ?

Błędy kasuje ale wracają.

 

IMG_2613.jpeg

Mateusz Krywald

Mateusz Krywald


Błędny załącznik

Cześć, 
nie działają mi czujniki parkowania z przodu. Mianowicie raz działają raz nie. Coraz częściej jednak nie. Z tyłu bez zarzutu. 
Podłączyłem VCDS’a i mam błędy od czujnika przedniego lewego oraz przedniego prawego na środku. Możliwe że dwa padły na raz nagle ? Dziwne jest to że raz działają raz nie. Winna instalacja ? 
gdzie szukać usterki ?

 

IMG_2613.jpeg

Mateusz Krywald

Mateusz Krywald

Cześć, 
nie działają mi czujniki parkowania z przodu. Mianowicie raz działają raz nie. Coraz częściej jednak nie. Z tyłu bez zarzutu. 
Podłączyłem VCDS’a i mam błędy od czujnika przedniego lewego oraz przedniego prawego na środku. Możliwe że dwa padły na raz nagle ? Dziwne jest to że raz działają raz nie. Winna instalacja ? 
gdzie szukać usterki ?

IMG_2612.jpeg

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team