Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych
Czy ktos ma może  zdjecie jaki to.jest pin? Męski, żeński, typ? 
PIN ŻEŃSKI KONEKTOR 000 979 025 E 1bc985909e6af26a6db91fe50c6bb089.jpgd731a6fd3120b3516a688588936ac807.jpg

Tapatalka

Luzik. Sam jestem na etapie instalacji. Na allegro masz piny do kupienia. Ja właśnie dostałem przesyłkę. W ASO chcieli prawie 30pln za dwa piny i kawałek kabelka.

Luzik. Sam jestem na etapie instalacji. Na allegro masz piny do kupienia. Ja właśnie dostałem przesyłkę. W ASO chcieli prawie 30pln za dwa piny i kawałek kabelka.

Koledzy, potrzebuję szybkiej pomocy. Kto mi powie, jak zdemontować tą półkę pod kierownicą. Na razie wykręciłem dwie śruby z lewej i prawej strony, wyjąłem schowek przed bezpiecznikami, zdjąłem lewy boczek trójątny oraz wyjąłem przełącznik świateł. Półka ani drgnie. Potrzebuję sie tam dostać, czy to jest wykonalne bez demontażu połowy deski? Dodam, że wersja z AIRBAG na kolana kierowcy jest.

A po co chcesz to ściągać? Ja zakładałem oświetlenie skarpetek ale tej osłony nie ściągałem

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

A zapytasz jeszcze kolego, po co chcę montować oświeltlenie? Skoro pytam w trybie pilnym  to widać,  potrzebuję szybkiej pomocy a nie pytań bez sensu. 

W takim razie dodam, po rozebraniu tego co opisałem znalezłem coś, co wywaliło mi oczy na wierzch. Po zakupie , oddałem auto do ,,zaprzyjażnionego"  z salonem warsztatu. Tylko tam mi pozwolili oddać w celu założenia pewnych zabezpieczeń dodatkowych a byłą ingerencja w elektrykę. To, co odwalili w tym warsztacie...poprostu brak słów. Pajączek jak talala, wszystko luźne, przewody gołe niepoizolowane, urządzenia wepchnięte w byle wolną przestrzeń..tragedia. Dlatego chciałem zdjać półkę aby to wszystko schować gdzieś głęboko aby nic nie było widać. Taraz wystarczyło zdjecie boczka i dostęp był idealny. Pochowałem , poizolowałem przewody ale to jeszcze nie to, czego bym chciał. Jestem elektrykiem, w instalacjach samochodowych siedzę od 25 lat ponad i wkór...ia mnie takie partactwo. Jestem chyba perfekcjonistą i gdy coś robię to albo najlepiej albo wcale. Normalnie mam ochotę jechac do tego salonu i pogadać z kierownikiem albo właścicielem.

I jeszcze Ci powiedzą że ingerowałeś w elektrykę. Olej temat.

Tapatalka

Zawsze mogę się wytłumaczyć, że musiałem dostać się do karty sim w urządzeniu a montażysta powiedział mi gdzie je zamontował i wtedy zobaczyłem, co tam jest grane. Dla serwisu skody też jest nie na rękę że jakiś partacz zakłada im tykające bomby w autach. 

Generalnie obecnie uporządkowałem wszystko, było--wszystkie kable ze 20 sztuk luzem, niezaizolowane, totalny pająk a jest,,,łądne wiązeczki potaśmowane czarną taśmą materiałową TESA -wygląda jak z fabryki. 

Co do skarpetek, wszystko działa a jednak, nie bez problemów. Okazało się, że wiązka byłą źle dopasowana. O ile przednie lampki miały przewody odpowiedniej długości a nawet były ciut za długie to te odchodzące od nich na tył, były około 20-30 cm za krótkie aby wszystko ułożyć w ORI miejscach. Na szczęście przedłuzenie ich nie stanowi żadnego problemu. Najważniejsze, że działa. 

Zmieniłem podświetlenie na LED skarpetek ale nie działa podczas jazdy, regulacja również nic nie daje potrzebne kodowanie? 

Zamontowałem lampki.

Zrobiłem kodowanie i adaptacje:

Leuchte30FR LC72-Dimmwert AB 30 = 100
Leuchte30FR LC72-Dimmwert CD 30 = 70
Leuchte30FR LC72-Fehlerort mittleres Byte DTC-DFCC 30 = 2
Leuchte30FR LC72-Lasttyp 30 = 36 - LED Kleinleistung 
Leuchte30FR LC72-Lichtansteuerung HD AB 30 = Always 
Leuchte30FR LC72-Lichtfunktion A 30 = Footwell light 
Leuchte30FR LC72-Lichtfunktion B 30 = Terminal 58xs dimmer 
Leuchte30FR LC72-Lichtfunktion C 30 = Interior Lights

W menu radia pojawiło się sterowanie jasnością footwell light.

Ustawienia powyższe powodują ze lampki świecą cały czas po uruchomieniu silnika, bez wpływu czy jest dzień czy noc.

Proszę o informacje jak działa sama funkcja Leuchte30FR LC72-Lichtfunktion A 30 = Footwell light .

Czy czujnik zmierzchy / przełącznik świateł / pora dnia maja wpływ na Footwell light?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.