Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Pomóżcie proszę, potrzebuje z aktualizować navigacje Columbus mapy europy, Kupię na plycie,lub podjadę na instalacje. Gdzieś na Śląsku.  

IMG_20170224_212209.jpg

• Lubię to 1

Reklamy dla niezalogowanych

Mam kolejny problem, po rozpakowaniu wszystko ma ponad 100GB , a jest napisane że instalujemy to z płyty DVD-R albo z Karty ,a jak to nagrać na płytę DVD ??

po rozpakowaniu archiwów jest 6.143gb wieć trzeba nagrać na płytę dwuwarstwową 8.4gb

nie ogarniam tego ;p pierwszy raz słyszę o płycie dwuwarstwowej :) zaryzykuję wrzucić to na kartę może pójdzie.  6.143gb po zmontowaniu obrazu ? czy po zwykłym rozpakowaniu archiwów ?

Nie wiem, piszą w komentarzach na chomiku że jak nie ogarną nagrania płyty to można wrzucić na kartę ... nie mam zielonego pojęcia o tym ale próbuję :)

Ja nie wiem co jest grane ale jak wypakowuje jedno archiwum to plik wynosi 5.72 GB, każde jedno archiwum mi tyle wynosi ;/ stąd suma wynosi 137GB. jakieś jaja.

zainstaluj winrar. Znajdź gdzie jest ściągnięta mapa i najedz na west_14.part01.rar potem na softkę "wypakuj do" i po sprawie jestem z Poręby to jak nie dasz rady to daj znać 

jednak jestem zielony w tych sprawach :D , ja głupi każde archiwum wypakowywałem ,a nie wiedziałem że to jest to samo O.o

mogłem już wczoraj to próbować instalować w navi. 

Ja mam chyba jeszcze płytkę z mapami v14 w samochodzie. Po 12 będę miał samochód to zobaczę. Jak chcesz to po prostu Ci wyślę

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

I dupa, błąd płyty sprawdzone w 2 columbusach ;/

a nagrywałem naprawdę wolno. I w sumie na 2 nagrywarkach, bo myślałem że to w czymś pomoże.

Edytowano przez Mateusz969

A więc ja się poddaję, i kupiłem aktualizację 2017 z fotoradarami na allegro. i temat zamknięty :D hehe jak by ktoś potrzebował, u mnie będzie. :-D

2 godziny temu, Mateusz969 napisał:

kupiłem aktualizację 2017

1 godzinę temu, siemi1 napisał:

Nie szkoda kasy ci bylo?

Patrząc na perypetie z nagrywaniem płyt z mapami i softem na innych forach i moje doświadczenia z tym związane jak miałem RNS w O2 FL lepiej czasem dać te 2 stówki i mieć problem z głowy. Mi się płyty udało dopiero nagrać po zakupie nagrywarki HP 506778-001, wtedy kosztowała 399 zł.

• Lubię to 1

baner.gif

Jak coś to w okolicy bytomia mam płytkę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A więc za 70zl kupiłem v15, z fotoradarami. Chyba źle nie jest :) więc ja służę pomocą tym którzy chcą mieć aktualizacje. Dzięki za zaangażowanie w temat panowie :) 

• Lubię to 2

U mnie byłoby 3 zł, bo ale bez fotoradarów ;-)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.