Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych
Enriquez    171

Kupiłem tam dwa samochody i zamówiłem właśnie trzeci - czekam na Superba. Zdecydowanie wolę zrobić 70km i pojechać tam na serwis niż jechać do Łodzi. To, co mi się tam podoba to oprócz znośnych cen (ja akurat jako stary klient mam dobre ceny i zniżki), można sobie przez drzwi szklane obserwować co robią z samochodem. Nie ma też jakiegoś szczególnego oporu z tym, żeby nowy klient zagadał i wszedł na warsztat. Dla mnie to akurat jest ważne, bo mogę stać przy aucie i widzieć co się robi. Rozumiem, że nie każdemu pozwolą wejść, ale jest taka opcja po prostu, kwestia zagadania.

Jeżeli chodzi o ceny nowych aut, to chyba nie jest tajemnicą, że jak diler chce komuś zrobić najniższą w Polsce cenę, to zrobi - tylko musi mieć w tym jakiś biznes. Zawsze warto zapytać - jest tam dwóch chłopaków - nie ma znaczenia którego zapytacie. 

wachumlody    0

Jak dla mnie jest to najlepszy salon w Polsce.
Kupiłem już tam dwa superby,rapida, dwie octavie i nigdy nie miałem żadnego problemu z tym salonem.
Tak jak pisze enriquez,wolę zrobić 140km niż pojechać do Łodzi,bo o Piotrkowie już nie wspomnę.
Pan Andrzej Machudera jak i cała załoga mega sympatyczni ludzie i zawsze służą pomocą!

Polecam ten salon w 100%

jackowski11    4

W 100% podzielam powyższe opinie

I nie tylko dlatego że mam rzut beretem. Dobre ceny, miła obsługa (jako handlowca polecam p. Pawła). Co do serwisu to na razie się nie wypowiem. To maja pierwsza Skoda (druga w rodzinie), oferty miałem z kilkudziesięciu salonów a wybór padł na ten salon - i nie dlatego że jest najbliżej

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.