Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
mltk

octavia 3 Sortowanie plików audio na karcie SD

Recommended Posts

mltk    2

Witam

Zadam może bardzo głupie pytanie, ale wybaczcie mi jestem stary.

Jak można posortować muzykę na karcie SD i jak przypisań graficzne okładki do albumów?  

Jak nagrywam muzykę na kartę to jest w katalogach, a po włożeniu do samochodu jedne albumy mam z okładkami inne bez, a niektóre pliki z muzyką które mam w jednym katalogu są porozrzucane jako osobne albumy(mimo iż pochodzą z jednego albumu) i przypisuje do niektórych okładkę z jednego z tych utworów. Jednym słowem robi mi się straszny bałagan. Czy jest jakiś sposób na dodanie okładem i posortowanie tego?

Dzięki 

Reklamy dla niezalogowanych
-skaler-    3

Przed wrzucenie folderu na kartę sprawdź sobie pliki w programie Mp3tag. Sprawdzisz sobie czy wszystkie utwory z folderu mają wpisaną tą samą nazwę albumu czy artysty - ewentualnie będziesz musiał wszystkim przypisać taką samą nazwę. Tak samo z kolejnością utworów- w nazwie pliku dopisz sobie numery w ten sposób "Artysta - 01 - Nazwa utworu". A co do okładek z tego co pamiętam rozmiar maksymalny to 500x500. Tu najlepiej skopiuj sobie okładkę z jednego pliku powinna się wyświetlić w lewym dolnym rogu. W jakimś programie zmień rozdzielczość na mniejszą. Potem zaznacz wszystkie pliki na liście skasuj obecną okładkę zaznacz wszystkie pliki i dodaj okładkę. Tak samo przy zapisywaniu jakich kolwiek zmian zaznacz wszystkie pliki potem dokonaj zapisu. Myślę że to rozwiąże Twoje problemu z tym małym nieładem😉

Mil3k6    18

Ja używam Mp3tag prosty fajny programik i idzie zrobić wszystko , posortować pliki , foldery okładki płyt i utworów ( widać okładki na wyświetlaczu :) 

mltk    2

Ściągam z Media Go to do Sony.

Mam inne pytanie czy ktoś ściągał przy pomocy MY DESTINATIONS punkty z mapy na kompie i wgrywał je do nawigacji bo ja próbowałem i punkty z pełnym adresem wgrywa i pokazuje, a punkty takie jak współrzędne geograficzne (punkt na drodze którą chcę jechać bez konkretnej ulicy i numeru) wgrywa nazwy ale nie pokazuje. Chodzi o to że wybieram się w długą trasę i chcę jechać konkretnie pewnym fragmentem drogi i chciałem wybrać jakiś punkt na tej drodze jako punkt przelotowy. Problem rozwiązałem w samej nawigacji samochodu podając ten punkt jako przelotowy na zasadzie wskazania go na mapie, ale jest to niebardzo wygodne wolałbym zaplanować sobie całą trasę w kompie w domu i wgrać do nawigacji w samochodzie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.