Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Kupowałem jakieś PZU Assistance a tu pod bokiem znalazło się ŠKODA Assistance i mogę z tego korzystać nawet po gwarancji. Ważne żeby przy przeglądzie doradca serwisowy wbił jakąś pieczątkę w elektroniczny system Skody żeby mógł korzystać z tego nawet po czasie kiedy obejmuje mnie gwarancja. Taka pieczątka ważna jest przez rok lub 2 lata.

Robią to samo co pomoc z PZU, czyli holują auto do najbliższego ASO jakby utknęło na autostradzie.

Wieęcej info tutaj, http://www.skoda-auto.pl/serwis/gwarancja-mobilnosci

Warto mieć numer 61 831 99 00 zapisany w kontaktach na telefonie.

baner.gif

Reklamy dla niezalogowanych

@Namo A numer nie jest naklejony na szybie? U mnie jest naklejka na szybie w drzwiach kierowcy ale wiem, że mogą być w innym miejscu też :)

Moja Octavia już ma swoje nalatane ale nadal korzystam z tej usługi. ASO mi co rok przedłuża. Polecam!

2 minuty temu, Wolf napisał:

@Namo A numer nie jest naklejony na szybie? U mnie jest naklejka na szybie w drzwiach kierowcy ale wiem, że mogą być w innym miejscu też :)

Jest osobny zeszyt serwisowy do tego

1 minutę temu, Kamil RS230 napisał:

@1bizkit nic a nic. Totalna seria. Ale podbijają to jeśli serwisujesz auto w ASO. 

Jeśli korzystasz z oryginalnych części. W moim to jest więcej seryjnych części z Audi S3 niż ze Skody ale tłumaczyłem że to ta sama płyta i ten sam silnik tylko na innych "seryjnych" podzespołach.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.