Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Pawcio64    4

Czasami nie odbija mi pedal sprzegla i zostaje mi w dole czy to moze swiadczyc o wymianie sprzegla w najblizszym czasie ?

Edytowano przez Pawcio64

Reklamy dla niezalogowanych
Milord    38

@Pawcio64 ja dwa dni temu z podobnym objawem wysłałem samochód na lawecie do mechanika.

Okazało się, że pseudomechanicy w ASO wymieniając płyn hamulcowy, nie wymienili tego w zbiorniku dla sprzęgła...

Podobno ponad czteroletni płyn hamulcowy ma konsystencję smoły.

Zacznij może od tego?

mattRS    63

@Milord mi tam spieprzyli montaż tarcz - nie zmierzyli bicia a się okazało, że biją.... niedługo znów się wybieram, na kontrolę zawieszenia, coś  stuka z prawej strony :/ .... ale powoli zaczynam bać się tam dawać auto

Pawcio64    4
7 minut temu, Milord napisał:

@Pawcio64 ja dwa dni temu z podobnym objawem wysłałem samochód na lawecie do mechanika.

Okazało się, że pseudomechanicy w ASO wymieniając płyn hamulcowy, nie wymienili tego w zbiorniku dla sprzęgła...

Podobno ponad czteroletni płyn hamulcowy ma konsystencję smoły.

Zacznij może od tego?

a gdzie sie znajduje ten zbiornik dla sprzegla ? i jak go spuscic lub wymienic ?

Milord    38

@mattRS ja ogólnie byłem z nich zadowolony, ale podejrzewam że to było bardziej zadowolenie z obsługi klienta.
Dopiero teraz wychodzą takie kwiatki. Mam dwie Skody i na chwilę obecną mam na nich focha i już tam nie pojadę.
Oni i tak są chyba bardziej nastawieni na klienta flotowego i taki Milord jak ja jest dla nich żadnym klientem...

@Pawcio64 nie mam pojęcia, to jest jakiś zbiorniczek wyrównawczy gdzie przy sprzęgle podobno. Ale pewnie każde auto ma inaczej.
Podjedź sobie do mechanika i wymień płyn hamulcowy i zaznacz, żeby tam też wymienili na pewno.
Zaszkodzić nie zaszkodzi a dużo nie kosztuje.

mattRS    63

@Milord, ja też z obsługi jestem zadowolony ale ostatnia "robota" + Twoja historia to zaczyna być kiepsko. Skodę mam tylko jedną to jeszcze mniej flotowy jestem niż Ty :P

• Lubię to 1

Milord    38

@mattRS ja swoją kazałem Assistance zawieźć do serwisu na Biskupińską. Robiłem to z duszą na ramieniu, bo warsztat wygląda jakby zatrzymał się tam czas w momencie skoku Wałęsy przez płot. Ale zupełnie niepotrzebnie, panowie naprawdę mają sporą wiedze i ceny wysoce kulturalne... Chyba przerzucę się na serwisowanie swoich Skód u nich.

mattRS    63

ja jeszcze na gwarancji to biskupińska odpada. Ale dobrze wiedzieć że warto tam zawieźć auto.

lukas    10

Zaczoł bym od odpowietrzenia sprzegła,jak to nie pomoże to wymiana siłownika sprzegła(są 2 jeden w skrzyni biegów drugi przy pedale)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.