Jump to content

noize

Użytkownik
  • Posts

    109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

noize last won the day on April 24 2019

noize had the most liked content!

Reputation

34 Doskonała

Octavia

  • Model
    Octavia 3
  • Silnik
    1.8 TSI CJSA
  • Skrzynia
    DSG

Informacje

  • Lokalizacja
    3city

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. @pab567 dzięki. Pytałem bardziej z ciekawości bo nic jednostce nie dolega.
  2. Narazie temat odpuscilem bo musialem wyjechac. Prawdopodbnie oddam do fachowca zeby sprawdzil. Z plynem chlodniczym raczej nie bo jak odpalam webasto a auto po nocy zimne to pochodzi z minute i sie wylacza.
  3. dzieki, wlasnie ogarnalem w etce. Bede sprawdzal po kolei co i jak.
  4. Witam, Mam problem z webasto. Nie chce sie odpalic. Po podlaczeniu pod vcds wypluwa 2 błędy : 0368 - Fuel Transfer Pump B137D 52 [008] - Not activated Intermittent - Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 6 Fault Frequency: 1 Reset counter: 10 Mileage: 103712 km Date: 2020.02.19 Time: 11:31:57 Operating condition of parking heater: Start 7B Coolant temperature of parking heater: 32 °C Coolant temperature: 59 °C Engine running status: not recognized Fuel level: 48 l Heater output: 4980 W 0169 - Coolant temperature B138E 4B [008] - Over temperature Intermittent - Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 2 Reset counter: 17 Mileage: 103776 km Date: 2020.02.20 Time: 09:18:52 Operating condition of parking heater: After-run - burnout 92 Coolant temperature of parking heater: 93 °C Coolant temperature: 9 °C Engine running status: not recognized Fuel level: 42 l Heater output: 4980 W Orientujecie sie moze jak sprawdzic pompe paliwa do webasto czy dziala ? i gdzie ona sie znajduje ?
  5. Dzieki, podjade do tych partaczy jutro i im powiem zeby usuneli mi CP.
  6. Panowie, kodowałem dodatkowy kluczyk w ASO i po odebraniu auta działa mi tylko 1 głośnik (lewy przód). Podpialem vcds i wywala mi w "sound system" component protection. Cos musieli zrobic bo trzymali auto dosc dlugo i jak widac nie poradzili sobie z tym. Czy w ASO beda w stanie mi sciagnac CP czy musze podjechac do kogos ? Mam cantona i dokladane radio columbus mib1 (crackowane).
  7. @Daab dobrze jeszcze co 2 lata płyn hamulcowy ?
  8. dlaczego ciężko ? jest tune-up i turboelita , te dwa warsztaty moge polecic.
  9. kuzwa za taka kase radio to przegiecie :) faktycznie lepiej kupic mib2 radio odkodowane i jeszcze zostanie na felgi :)
×
×
  • Create New...

Important Information

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team