Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Mam kilka pytań dot. zestawu Canton dla o3.

1. Zestaw polega wyłącznie na tym, że głośniki zamiast fabryki są od Cantona? (tzn. ilość się nie zmienia a jedynie same głośniki pytam o tweetery i średnio-niskotonowe) - oczywiście dochodzi sub, to wiadome.
  2. Czy w zestaw Cantona wchodzi dodatkowo kondensator? wzmacniacz? inne zwrotnice?
  3. Czy w miejsce fabrycznych głośników, można na zasadzie plug&play podpiąć zestaw Cantona. Pytanie dotyczy nie tego czy trzeba zastosować dystans pod nowy głośnik, to jasne, ale czy np. jest tak że w Skodzie stwierdzili, że jak nie kupiłeś pakietu, to władujemy Ci chamsko plastik, osłonki, nie zrobimy miejsca, abyś nie mógł tam nic innego wsadzić.

Nie rozbierałem jeszcze boczków, mam Octavię od tygodnia, przyjdzie na to czas dopiero, stąd te pytania.

Jest jeszcze głośnik centralny w desce rozdzielczej. Wzmacniacz pod siedzeniem i sub. Radio też jest jakoś dostosowane do canton, bo jak położysz trasie radio to zwykłych głośników to w ogóle to nie gra.
Co do wielkości głośnika to wyguglaj zdobyte jak wyglądają zwykle głośniki i canton, może tak uda Ci się sadzić czy pasują zamiennie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Troche to rozjaśniło. Mogli się pokusić o podanie jakichkolwiek danych technicznych tego wzmacniacza albo suba już nie mówię o głośnikach.
Niestety merytorycznie to ten artykuł niewiele jest wart, ale dzięki za linka.

prześledź to 

https://www.drive2.ru/l/9398352/

tam jest kilka stron i są podane mace głośników

miałem columba mibi grało to ładnie po dodaniu cantona grało pięknie ale po zmianie na mibii fabrycznie z cantonen na wewnętrznym wzmacniaczu grało to marnie dzisiaj zamontowałem wzmacniacz mibii i to dopiero gram

I ja też mam dołożonego Cantona do MIBII i gra bardzo ładnie, ale pracy było dużo, żeby to zrobić. Wiązka elektryczna jest do zrobienia od wzmacniacza do wszystkich głośników, oryginalnie do głośników wszystko wychodzi ze schowka i jest tylko na czterech kanałach. Na Cantonie każdy głośnik ma swój kanał,  każde drzwi po dwa kanały, subwoofer ma dwa kanały. Łącznie jedenaście kanałów. Dodatkowo mam zrobione wygłuszenie wszystkich drzwi i bagażnika, więc teraz ma co grać.

21 minut temu, mariusz123a napisał:

Dodatkowo mam zrobione wygłuszenie wszystkich drzwi i bagażnika, więc teraz ma co grać.

Orientujesz się może jaki to jest dodatkowy narzut kilogramów? O ile auto jest teraz cięższe?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team