Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Taka sytuacja w kurze żony. Auto 1,5roku, 30kkm zgłaszać to na gwarancję? Wymieniają takie rzeczy czy lepiej od razu kupić samemu?

20171028_144142.jpg

20171028_144130.jpg

Reklamy dla niezalogowanych

Mi wymienili, koledze również ;)

Ale kolejne 15000 i już zaczyna wychodzic delikatnie to samo..

Najlepiej wiec w ostatnim miesiącu gwarancji ;)

Zgłaszaj - wymieniają od ręki :-) ja już teraz będę po raz 4 wymieniał, bo po 5kkm już widać że zaczyna się sypać :-D 

40 minut temu, mcq napisał:

Najlepiej wiec w ostatnim miesiącu gwarancji ;)

Im częściej to zrobisz tym lepiej... choćby jeździć co miesiąc - niech zaboli ich to że w kółko wymieniają wszystkim lewarki bo taka jakość tragiczna ich jest :-P 

perelka-sig.jpg

Póki masz gwarancje to męcz ASO niech wymieniają to, że montują słabe rzeczy to ich problem ;) U mnie troche pomarudzili ale wymienili (że niby jest to wina tego, że w rękawiczkach jeżdze :D)

Najlepiej jak coś nie pasuje w aucie to na gwarancji wszystko zgłaszać. Aso jak odmowi to robić zdjecia i wysyłać  do VW GRUP Polska Poznań.  Sam mam auto na gwarancji i po 3 miesiącach walki straszeniem popełnienia przestępstwa  wczoraj sie dowiedziałem ze kierownice mi bedą wymieniać. Nie odpuszczać co odpisze VW Poznań i żądać wgladu do dokumentacji serwisowej od swojego ASO a naprawde idzie sie zdziwić jakie bzdury pisza i sie tłumaczą.  Ja dostalem odpowiedź  inna usterka mechaniczna na kierownicy niby skórzanej  i gwarancji nie podlega. Jak sie okazalo niby zdjecie mojej kierownicy mają a tu zonk kierownik serwisu zrobil jak mu pokazalem co we wrzesniu bylo zglaszane na gwarancji. W czwartek byłem  na rozmowie i tu  odrazu wczoraj telefon kierownica do wymiany. 

Edytowano przez marcinb

Sprawa zgłoszona do ASO Wieliczka. Jak zawsze wysokiej klasy obsługa, wystarczyło wyslac zdjęcia uszkodzonej "skóry" teraz czekam na termin do zamontowania 🙂 

Cześć  @LEMUR jak masz gwarancje to zgłoś to.  Jak bylem ze swoja kierownica to mieli podobne przypadki na zdjeciach, że skóra zaczyna sie marszczyć a później płatami schodził lakier. U mnie przy 9 tysiacach skóra zaczeła się odbarwiać i wycierać - czarny ślad wyszedł. 

20171010_155425.jpg

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.