Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
saintLSC

sprzedam Octavia III 1.2TSI Ambition+Amazing 11/2014

Recommended Posts

..a tak realnie to ile to pali? i patrząc z perspektywy użytkownika to na miasto ok ale czy na trasę ? 

To jest auto taty, więc powiem tak mniej więcej jak wiem :-)

Co 3 tygodnie robi trasę Łódź > Dania, później znowu Dania > Łódź. Czasem jeździ sam, czasem z 1, 2 czy nawet 3 kumplami na pokładzie i daje radę. Wiadomo że nie jest to demon prędkości i przy 4 chłopach z bagażami od 0 nie będzie taki zrywny jak z jedną osobą na pokładzie, ale przy prędkościach autostradowych jest całkiem elastyczny i można się zdziwić że taki malutki silniczek ciągnie całkiem spore auto z załadunkiem ;-)

Co do spalania, to w mieście od 6 do 8 L, w zależności od ruchu, warunków pogodowych itd., wiadomo. W trasie zależy od załadunku - od 5 do 7 L przy prędkościach autostradowych. A trasa z prędkościami 80-100 można nawet do 4L zejść ;)

Na Chorwacje w 3os przy średniej 100 wyszło 4,1 gdzieś wklejałem zdjęcie  :) Po mieście jak jeździ żona to 6,5, jak syn koło 8. Do miasta tak jak moja używa super silnik, na trasę do 120 tez fajnie. Powyżej rozpedzanie dramat, a spalanie już bliżej 10.

Mój realnie pali w lato ok 6 l / 100 - teraz jak jest zimniej ok 6,4 l / 100 km

Jakbym jeździł tylko na trasie max 100 km / h to bez problemów idzie zrobić ok 5,5 l / 100 km - jednak ja mam DSG

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team