Jump to content

Octavia III 1.2TSI Ambition+Amazing 11/2014


saintLSC

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

To jest auto taty, więc powiem tak mniej więcej jak wiem :-)

Co 3 tygodnie robi trasę Łódź > Dania, później znowu Dania > Łódź. Czasem jeździ sam, czasem z 1, 2 czy nawet 3 kumplami na pokładzie i daje radę. Wiadomo że nie jest to demon prędkości i przy 4 chłopach z bagażami od 0 nie będzie taki zrywny jak z jedną osobą na pokładzie, ale przy prędkościach autostradowych jest całkiem elastyczny i można się zdziwić że taki malutki silniczek ciągnie całkiem spore auto z załadunkiem ;-)

Co do spalania, to w mieście od 6 do 8 L, w zależności od ruchu, warunków pogodowych itd., wiadomo. W trasie zależy od załadunku - od 5 do 7 L przy prędkościach autostradowych. A trasa z prędkościami 80-100 można nawet do 4L zejść ;)

Link to comment
Share on other sites

Na Chorwacje w 3os przy średniej 100 wyszło 4,1 gdzieś wklejałem zdjęcie  :) Po mieście jak jeździ żona to 6,5, jak syn koło 8. Do miasta tak jak moja używa super silnik, na trasę do 120 tez fajnie. Powyżej rozpedzanie dramat, a spalanie już bliżej 10.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team