Reklamy dla niezalogowanych
Namo

Policyjna Octavia w Czechach

19 postów w tym temacie

Reklamy dla niezalogowanych

Na O3, O2 , Superb a przede wszystkim na Passaty R36, ten ostatni pod Pilznem mnie kosztował sporo stresu bo mi chcieli prawko odebrać na 3 miesiące, czesi się nie pier***, zresztą jak u nas aktualnie, tam tak już było 5 lat wstecz

Co z tego, jak to są jakieś golasy - dociskasz do deski i gościa nie ma...

A skąd Ty to wiesz co tam jest pod maską ? Poza tym powodzenia Ci życzę w dociskaniu do deski, w momencie masz poderwany helikopter i kilka wozów wsparcia, to nie Ukraina.

przecież tam są 1.8tsi a najlepsze że i 1.4tsi też się znajdą 

jak mają RS to nie bawią się w demontaż bumper'ów

Jak już są słabsze to te tylko jeżdżą i filmują, a w pościgowych mają RS'y, Superby V6 i przede wszystkim Passaty R36, także ja życzę powodzenia, jazda przez Czechy to jest niezłe wyzwanie

wiem, często widzę czarne r36 

btw

vwpar3623_49467454e7fba.jpg

141218-7-skoda-superbs-for-czech-police-002b_galerie-980.jpg

1 osoba lubi to

Dobrze, że każda Octavia przyciąga moją uwagę na drodze. Takie wystające kamery czy dodatkowe lampy od razu bym wypatrzył. Tak jak w Polsce, sprawdzam wszystkie Insignie, Alfy, Vectry i każde auto które dało radę rzucić się za mną na pomiar. Trochę przerąbane mają właściciele np. Vecty, podjeżdżam z boku i ostentacyjnie badam czy to nie policja. Kilka razy w ten sposób uśmiechnąłem się właśnie do policjantów. Nie pozwalam też żeby coś jechało za mną, chowam się wtedy na prawy i czekam aż minie żeby obczaić.

baner.gif

Namo uciekasz do lasu? :ph34r:

P.S. fajniejsze to forum niż nasze stare OCP - miałeś rację że dawno powinni wymienić silnik.

6 minut temu, maol72 napisał:

Namo uciekasz do lasu?

Staram się pilnować lusterka wstecznego, żeby nie mogli mnie zmierzyć. Dwa razy tak miałem, wyprzedzałem kolumnę pojazdów na lewym z której wyskoczył Superb/Vectra za mną to szybko uciekłem na prawy. Jak mnie mijali to obczajka i faktycznie, misiaki to były. Nie rozumiem jak można dać się zmierzyć od tyłu.

P.S. Dzięki :piwo: Szkoda, że to nie OCP.

baner.gif

taa trzeba uważać na tych "filmowców" :/

1 osoba lubi to

180 koni przy 4x4 to nawet jedzie. Ale dobrze ze mało jeżdżę do Czech :P gorzej w Polsce u nas można trafić na rożne auta

Przed chwilą, maciek napisał:

u nas można trafić na rożne auta

Ostatnio widziałem wideorejetrator w starej BMW 5.

baner.gif

oo to nie wyszalałem. Teraz nawet mają Fordy Kuga wygląda jak rodzinne auto a to policja 

A w poznaniu mają nową octavie RS

Edytowano przez maciek

Jak im takim Kuga/Ceed/Asta przyjdzie mierzyć odchodzącą Audi A6 3.0 TDI to pomiar wychodzi potem z kosmosu. Żeby poprawnie zrobić pomiar muszą zrównać się z mierzonym pojazdem min. 100 m przez jakiś czas. 

baner.gif

Namo... co się z Tobą dzieje ... Ty zjeżdżasz na  prawy? Niemożliwe normalnie... :)

A wracając do tematu Czech - jakoś nigdy nie miałem tam problemu w przeciwieństwie do naszego pięknego kraju. Co z tego, że mają R36 i inne wynalazki, jak oni nie potrafią tak cwaniakować jak nasi rodzimi "stróże prawa". Tam się nie da mandatu zapłacić, o ile ktoś posiada mózg i potrafi z niego korzystać.

2 minuty temu, Enriquez napisał:

Ty zjeżdżasz na  prawy?

Zjeżdżam ... szczególnie w tedy jak z prawego coś wyskoczy i spróbuje mnie zmierzyć. Nigdy nie ciągnąłem tylu tirów na lewym pasie jak ta babka i jeszcze tak powoli.

baner.gif

16 godzin temu, Enriquez napisał:

A wracając do tematu Czech - jakoś nigdy nie miałem tam problemu w przeciwieństwie do naszego pięknego kraju. Co z tego, że mają R36 i inne wynalazki, jak oni nie potrafią tak cwaniakować jak nasi rodzimi "stróże prawa". Tam się nie da mandatu zapłacić, o ile ktoś posiada mózg i potrafi z niego korzystać.

to ciekawe co piszesz, dużo jeździsz po lub przez Czechy ?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.