Skocz do zawartości

Recommended Posts

1 godzinę temu, pab567 napisał:

Za niecałe 2000 zł możesz mieć Amundsena MIB2 z ekranem 6.5" (lub 8" poliftowym ale z 1-2 martwymi liniami), ewentualnie dokładasz kilkaset złotych (max 500) i masz ekran 8" (przedliftowy 5E0919606 lub poliftowy 5E0919605M). Jakby co to zapraszam na PW 🙂

@PIOTR80 z którego miejsca w menu odpalasz aktualizację?

Menu -informacje o systemie- aktualizuj oprogramowanie

Reklamy dla niezalogowanych

No nie... z tego, co podałeś, to tylko mapy się aktualizuje... software aktualizujesz z menu serwisowego - trzymasz długo wciśnięty klawisz MENU.

Witam,

Czy do mojego radia jest jakiś nowszy soft?
Numer urzadzenia: 5E0035864A
Sprzęt: 041
Oprogramowanie: 435

Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

Cześć

Mam pytanie, czy do mojego radia jest nowszy soft?

Numer urzadzenia: 565035874
Sprzęt: H41
Oprogramowanie: 0477

Dnia 21.11.2016 at 00:32, grzeg50 napisał:

Jest już może jakaś kolejna po 475 aktualizacja radia Bolero? 

cześć, mogę prosić o link do aktualizacji Bolero MIB1 0475/0490
Dziękuję

Jeśli mam Wam sensownie pomagać przy aktualizacjach to ZAWSZE prosząc podawajcie numer urządzenia i aktualnie posiadaną w nim wersję oprogramowania - do odczytania z menu USTAWIENIA a potem INFORMACJE O SYSTEMIE. Unikniemy w ten sposób niedomówień.

Posiadam w swojej chmurze softy przede wszystkim do MIB2 Technisata - zarówno ZR jak i PQ - oraz Harmanów MIB1, MIB2 i MIB2.5. MIB1 Panasonic tez się znajdzie. Stary Columbus (RNS510) też. Nie mam nic do jednostek LG (Swing MQB).

Stare przysłowie mówi, że lepsze jest wrogiem dobrego. Zanim zrobicie upgrade pomyślcie, czy aby na pewno jest on Wam niezbędny. Aktualizacje najczęściej nie wnoszą żadnych nowych funkcjonalności zaś ryzyko, że coś pójdzie nie tak i jednostka zostanie uwalona zawsze istnieje.

• Lubię to 1

1 godzinę temu, pab567 napisał:

Jeśli mam Wam sensownie pomagać przy aktualizacjach to ZAWSZE prosząc podawajcie numer urządzenia i aktualnie posiadaną w nim wersję oprogramowania - do odczytania z menu USTAWIENIA a potem INFORMACJE O SYSTEMIE. Unikniemy w ten sposób niedomówień.

Posiadam w swojej chmurze softy przede wszystkim do MIB2 Technisata - zarówno ZR jak i PQ - oraz Harmanów MIB1, MIB2 i MIB2.5. MIB1 Panasonic tez się znajdzie. Stary Columbus (RNS510) też. Nie mam nic do jednostek LG (Swing MQB).

Stare przysłowie mówi, że lepsze jest wrogiem dobrego. Zanim zrobicie upgrade pomyślcie, czy aby na pewno jest on Wam niezbędny. Aktualizacje najczęściej nie wnoszą żadnych nowych funkcjonalności zaś ryzyko, że coś pójdzie nie tak i jednostka zostanie uwalona zawsze istnieje.

Informacje o systemie z Bolera - MIB1 - 5,8" Skoda Octavia III Combi 1.4 TSI Elegance

rok produkcji - 2014

Dziękuję

20200708_143229.jpg

20200708_143316.jpg

Link na PW
Cześć . Proszę o sprawdzenie czy do mojego radia jest nowszy soft. Dzięki. ac2e500a95b45447572171fe7731c407.jpg

Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

Dnia 8.07.2020 at 14:01, pab567 napisał:

Święte słowa ,przekonałem się na własnej skórze że jeżeli wszystko działa prawidłowo nie warto szukać  wrażeń ponieważ aktualizacja nie zawsze wywołuje pozytywne skutki. 😂😂😂

12 minut temu, pab567 napisał:

Powiem szczerze - pierwszy taki przypadek. Ważne, że się udało 🙂

Zawsze musi być ten 1 raz 😁😁😁

Kann mir jemand weiterhelfen ? Ich brauchte diese FW‘s

Falls jemandem Link schicken könnte wäre super 😉

Danke im Voraus 🙏🏻

C87DCD90-5729-46DA-ADC4-8958F25AAA4C.jpeg

7BC5DCE9-2191-4D56-898B-52E04B63B7F1.png

036D13A5-1229-4601-9408-306FF23B8970.jpeg

Does anyone have this   

MU1233 MHI2_ER_SKG11_K3333 or

MU1027 MHI2_ER_SKG11_K3330 

firmware for me? 
I have currently MU0587 P3165 on the Unit but this Version isn‘t in the Supported List by the 1433

I have sometimes navigation / phone without function ... that‘s why i want to the newest Version

after restart is working again then after some days again without function 

Przy zakupie nowej skody z navi ile dostajemy lat darmowej aktualizacji map?

• 88D34424-4837-4A8A-9750-B35B492E6381.thumb.jpeg.0430e547a67f6d44303786155311ba78.jpeg

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.