Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
raziel1985

Skrzynia biegów czy to to ???

Recommended Posts

Witam serdecznie mam takie pytanko. Byłem ostatnio u mechanika z pewnym problemem. Otóż na postoju jak silnik jest oddalony i ciepły to trochę rzuca silnikiem. Obroty nie faluja. I jeszcze jest takie coś jak wciskam do polowy padał sprzęgła to słychać takie trzaskanie. Jak wcisne do konca to odgłos ustaje. Biegi zmieniają się poza tym normalnie. Mechanik mi powiedział że jest skrzynia do wymiany choć nie chce mi sie w to wierzyć. Wiem że napewno coś się dzieje z dwumasa i ona napewno będzie do wymiany a z ta skrzynia to trochę chyba nad wyrost. Na chłopski rozum to moim zdaniem jakby skrzynia biegów była zrypana to wogole nie mógłbym zmienić biegów. Proszę Panowie doradzcie co może byc tego przyczyna i czy rzeczywiście skrzynia do wymiany czy mechanik chce mnie naciągnąć

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Reklamy dla niezalogowanych

Te objawy wyglądają bardziej na łożysko wyciskowe ( oporowe) a ni9e na skrzynie biegów. Skoro mówisz że dwumasa już nie domaga to wymiana kpl sprzęgła powinna załatwić sprawę. Ale napisz najpierw dokładne dane pojazdu bo nie wiadomo jaki masz silnik

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.