Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Namo

Octavia w Pagu 2015

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych
Namo    722

@Enriquez ja nie jestem jeszcze na etapie jazdy cichym i komfortowym autem, może kiedyś Q7 albo Renault Espace na starość. Muszę wywalić ten brzęczyk symulujący V8 i wsadzić jakiś fajny wydech, Żona mi kibicuje bo za młodu miała jakąś przygodę związaną z rajdami. Wpadną jeszcze '19, zawias Eibach i szpera mechaniczna. To auto nie ma usypiać ale jechać. Wygłuszenie można walnąć ale dla samej muzyki, w innym względzie bardziej opłaca się odwiedzić salon Audi niż wykleić Skodę.

baner.gif

Enriquez    169

Uwierz mi, że salonu Audi się nie opłaca odwiedzać w ogóle, no chyba, że chcesz wydać stówkę więcej.

Lukicrx    78
11 godzin temu, Enriquez napisał:

Tym huczącym trzęsidełkiem pojechałeś do Chorwacji? Szacun. 

W czym problem ? od 5 lat tak upalam i ciągnę za sobą dwa motocykle na przyczepie, uważasz że to niżej standardu ? ;)

IMAG2060.jpg

• Lubię to 2

Namo    722
3 godziny temu, Enriquez napisał:

chcesz wydać stówkę więcej

coś w tym jest, znajomy u którego z kasą nie problem S500 przywiózł z DE żeby nie przepłacić.

@Lukicrx bo twój wydech jest u mnie marzeniem a @Enriquez rozkminia wygłuszenie tych i innych dźwięków. Nie przeszkadzajmy mu bo rzeczywiście pasowało by trochę poprawić szumy w RSce.

baner.gif

Lukicrx    78

Szumy w samochodzie to dowód na to że żyjesz i się dzieje, jak ktoś ma za głośno w “dupowozie" to zapraszam na przejażdżkę 10.01 na WOŚP w rajdówce, pojęcie "szumów" nabiera innego wymiaru :) Filmik - YouTube

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.