Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych

Pytanko odnośnie podłączenia pin 6 i 12

U mnie w tym miejscu mam dwa przewody biały i biało czarny

Ktos miał podobny przypadek?

A co miałeś częściej ? Pewnie masz dolozony kabel z konsoli środkowej do schowka i ja bym podłączył kamerę do tej wtyczki co robiłeś zdjęcie wyjmując stare piny. Zakładając ze ta wtyczkę wspinasz do jednostki 

Podłączone działa

Problem tylko w kodowaniu 10/partronic

nie przyjmuje kodowania.Wersja LOW tez tego wymaga?

Dziękuję za pomoc

Edytowano przez magi2

Mam Octavie 3 rocznik 2013, wymiar klamki jakieś - 93mm na 35mm,

Rozumiem że wymiar jest starej wersji.

image.png.598591d810fffd56aebcfb079cd73874.png

Czy będzie pasować taka klamka z kamerą?

przed chwilą, -skaler- napisał:

@mez2008 Klamka wymiarowo pasuje. Tylko znajdź z szerszym gniazdem na wtyczkę. 

masz fotke jaka ma być wtyczka?

Dnia 27.11.2018 at 17:16, -skaler- napisał:

@Szwedzik Ja różnicy nie widzę ale do kamery z Fabii? Można tą przejściówke albo zarobić piny na kablu sygnałowym jak kto woli. Kostka jest przy ori i jest to zasilanie kamery.  A jeśli mówimy o chinczyku w klamce od klapy. To trzeba jeszcze zakupić blaszkę żeby ja przykręcić. Ale to koszt do 20-30zł na aledrogo. A kamerę jak coś to kup na aliexpress bo nawet jak poczekasz 3 tygodnie to zapłacisz znacznie mniej. Screenshot_20181127-171448_AliExpress.thumb.jpg.f6dd4d7766c9475c4d8f994348bf74b3.jpg

Jaka blaszka jest jeszcze potrzebna do montażu klamki z kamerą?

Edytowano przez mez2008

[mention=2763]Szwedzik[/mention] Ja różnicy nie widzę ale do kamery z Fabii? Można tą przejściówke albo zarobić piny na kablu sygnałowym jak kto woli. Kostka jest przy ori i jest to zasilanie kamery.  A jeśli mówimy o chinczyku w klamce od klapy. To trzeba jeszcze zakupić blaszkę żeby ja przykręcić. Ale to koszt do 20-30zł na aledrogo. A kamerę jak coś to kup na aliexpress bo nawet jak poczekasz 3 tygodnie to zapłacisz znacznie mniej. Screenshot_20181127-171448_AliExpress.thumb.jpg.f6dd4d7766c9475c4d8f994348bf74b3.jpg

wspomniana blaszka do klamki małej nowa w ASO kosztuje 10 zł (do Fabii) więc bez sensu kupować na Alle za 20 czy 30

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Witam posiadam radio w wersji 5Q0035819B czy jest możliwość podłączenia do niego kamery cofania? Czytałem cały posta i raz znalazłem że 5Q0035819 nie obsługuje a w innej części że radia w wersji "B" obsługują. Proszę o pomoc.

Najpierw można zrobić test - skoro i tak chcesz założyć kamerę to proponuję wziąć jakiekolwiek źródło sygnału video, najlepiej w standardzie NTSC, podłączyć do radia, zakodować (w radiu i kontrolerze PDC / PLA o ile masz czujniki) i zobaczyć, czy masz obraz. Dopiero jeśli się okaże, że nie, to wymiana jednostki lub dołożenie specjalnego interfejsu który potrafi wprowadzić obraz z kamery na jednostkę (ale wtedy masz sam obraz, bez wizualizacji czujników na wstecznym).