Skocz do zawartości

panlucas

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć koledzy,

Czy robił ktoś z Was tuning swojej Octavii w S-performance we Wrocławiu? Szczególnie interesuje mnie jak to wygląda w silniku 1.8 TSI. Na jaką benzynę warto stroić 95 czy 98? Jakie są realne przyrosty mocy i momentu w stage 1(to samo co na stronie ? więcej? mniej?) Jak kształtuje się spalanie po chipie? Jakie macie subiektywne odczucia z jazdy po chipie ? Warto?

pozdrawiam

Edytowane przez panlucas (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W R-Performance z cjsa, strojenie pod paliwo 98 wyszło 255KM i 373NM. W Compsport wyniki bardzo zbliżone. Spalanie raczej nie rośnie przy podobnej jeździe. Dwumasa dostaje w dupę od większego momentu obrotowego (takie niemiłe szarpnięcie), co wymusza redukcje przy zamiarze gwałtownego rozpędzania. Pomimo tego auto nie do poznania (oczywiście na plus).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jetronica nie poleca, robione3 auta u nich i w każdym coś nie tak (TSI 1.2 check i tryb awaryjny w czasie jazdy na autostradzie, 1.8 problemy z ustawieniem kąta zapłonu i u mnie w 2.0 - nie działajacy tempomat) TDi jak najbardziej można tam robić, do TSI wgrywają program z ECU Project. Co do S-percormace, kolega robił u nich 2 auta O3 RS 2.0 TDI - 184KM -> 209 KM i 480 Nm i Opla Adama 1.4 z 160 na 177 KM. Wszystko chodzi bez zarzutu.  S-performance ma programy z VAG tune z Obornik śląskich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w 1,2TSi w Rapidzie wyszło 130KM i 228Nm i wszystko chodziło do samego końca bez zarzutu, żadnych check engine itp., w klubie Rapida tez robili tam auta i było, może to zbieg okoliczności może nie, ja przynajmniej byłem zadowolony. Teraz zrobiłem u siebie w JG i tez żadnych problemów w OIII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie, za jakiś czas wybiorę się do S-Performance. Kolega robił tam Mondeo 1.6 T i jest bardzo zadowolony.

Jak już zrobię chipa , to oczywiście dam znać co wyszło. Pozdrawiam i szerokości !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 19.08.2018 at 15:42, panlucas napisał:

Dzięki za opinie, za jakiś czas wybiorę się do S-Performance. Kolega robił tam Mondeo 1.6 T i jest bardzo zadowolony.

Jak już zrobię chipa , to oczywiście dam znać co wyszło. Pozdrawiam i szerokości !

Zrobiłeś auto w S-Performance?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Dnia 17.08.2018 at 13:15, wojtek2626 napisał:

U mnie w 1,2TSi w Rapidzie wyszło 130KM i 228Nm i wszystko chodziło do samego końca bez zarzutu, żadnych check engine itp., w klubie Rapida tez robili tam auta i było, może to zbieg okoliczności może nie, ja przynajmniej byłem zadowolony. Teraz zrobiłem u siebie w JG i tez żadnych problemów w OIII

Cześć. Możesz dać info gdzie w JG robiłeś? Zastanawiam się co i gdzie. 1.4 TSI 150KM. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team