Skocz do zawartości

Historia edycji

delphin

delphin

Witam serdecznie. Mam pytanie. Zakładałem kiedyś w Kodiaqu zhakowaną jednostkę Columbus i po 2 latach wróciłem do oryginalnej Amundsen MIB 2.5. Prawie wszystko jest teraz ok tylko co jakiś czas wyrzuca ochronę komponentu i błąd na sterowniku 5f i 19. Aby radio zaczęło grać trzeba po raz kolejny uruchamiać samochód. Czy ktoś wie jak poradzić sobie z tym problemem? W sumie to oryginalna jednostka z tego właśnie samochodu wiec teoretycznie wszystko powinno chodzić...

Nadmieniam, że zhakowana jednostka nigdy nie była dopisywana i teoretycznie przypisany jest oryginalny Amundsen...

delphin

delphin

Witam serdecznie. Mam pytanie. Zakładałem kiedyś w Kodiaqu zhakowaną jednostkę Columbus i po 2 latach wróciłem do oryginalnej Amundsen MIB 2.5. Prawie wszystko jest teraz ok tylko co jakiś czas wyrzuca ochronę komponentu i błąd na sterowniku 5f i 19. Aby radio zaczęło grać trzeba po raz kolejny uruchamiać samochód. Czy ktoś wie jak poradzić sobie z tym problemem? W sumie to oryginalna jednostka z tego właśnie samochodu wiec teoretycznie wszystko powinno chodzić...

Nadmieniam, że zhakowana jednostka nigdy nie była dopisywana i teoretycznie przypisana jest oryginalny Amundsen...

delphin

delphin

Witam serdecznie. Mam pytanie. Zakładałem kiedyś w Kodiaqu zhakowaną jednostkę Columbus i po 2 latach wróciłem do oryginalnej Amundsen MIB 2.5. Prawie wszystko jest teraz ok tylko co jakiś czas wyrzuca ochronę komponentu i błąd na sterowniku 5f i 19. Aby radio zaczęło grać trzeba po raz kolejny uruchamiać samochód. Czy ktoś wie jak poradzić sobie z tym problemem? W sumie to oryginalna jednostka z tego właśnie samochodu wiec teoretycznie wszystko powinno grać...

Nadmieniam, że zhakowana jednostka nigdy nie była dopisywana i teoretycznie przypisana jest oryginalny Amundsen...

delphin

delphin

Witam serdecznie. Mam pytanie. Zakładałem kiedyś w Kodiaqu zhakowaną jednostkę Columbus i po 2 latach wróciłem do oryginalnej Amundsen MIB 2.5. Prawie wszystko jest teraz ok tylko co jakiś czas wyrzuca ochronę komponentu i błąd na sterowniku 5f i 19. Aby to zniknęło trzeba po raz kolejny uruchamiać samochód. Czy ktoś wie jak poradzić sobie z tym problemem? W sumie to oryginalna jednostka z tego właśnie samochodu wiec teoretycznie wszystko powinno grać...

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team