Skocz do zawartości

Historia edycji

delphin

delphin

Tak był tam fabrycznie ponieważ to samochod który osobiście zamawiałem z fabryki i osobiście wyciągałem jednostkę i podmieniałem na zhakowaną. Teraz chciałem wrócić znów do oryginału i niestety takie cuda się dzieją. Dokładnie wygląda to tak, że jak włączę samochod to wszystko gra i nic się nie dzieje niema żadnych objawów. Za drugim razem to samo, za trzecim też ale już za np. czwartym razem włączy się ochrona. Ja to widzę w ten sposób, że jak włączę samochod i od razu włączy się radio to ochrona się nie załaduje ale jak np włączę samochod i pokaże się logo na radiu i dłużej się ładuje to wtedy załapie ochronę komponentu. Coś jakby w międzyczasie zdążyło jednostkę zablokować. Jeśli jednostka włączy się szybciej to nie zdąży się załadować ochrona i wtedy wszystko gra... 

delphin

delphin

Tak był tam fabrycznie ponieważ to samochod który osobiście zamawiałem z fabryki i osobiście wyciągałem jednostkę i podmieniałem na zhakowaną. Teraz chciałem wrócić znów do oryginału i niestety takie cuda się dzieją. Dokładnie wygląda to tak, że jak włączę samochod to wszystko gra i nic się nie dzieje niema żadnych objawów. Za drugim razem to samo, za trzecim też ale już za np. czwartym razem włączy się ochrona. Ja to widzę w ten sposób, że jak włączę samochod i od razu włączy się radio to ochrona się nie załaduje ale jak np włączę samochod i pokaże się logo na radiu i dłużej się ładuje to wtedy załapie ochronę komponentu. Coś jakby w międzyczasie zdążyło jednostkę zablokować. Jeśli jednostka włączy się szybciej to nie zdąży się załadować ochrona i wtedy wszystko gra... Po kasowaniu błędów usuwa z 5f ochronę komponentów ale ze sterownika 19 niestety nie...

delphin

delphin

Tak był tam fabrycznie ponieważ to samochod który osobiście zamawiałem z fabryki i osobiście wyciągałem jednostkę i podmieniałem na zhakowaną. Teraz chciałem wrócić znów do oryginału i niestety takie cuda się dzieją. Dokładnie wygląda to tak, że jak włączę samochod to wszystko gra i nic się nie dzieje niema żadnych objawów. Za drugim razem to samo, za trzecim też ale już za np. czwartym razem włączy się ochrona. Ja to widzę w ten sposób, że jak włączę samochod i od razu włączy się radio to ochrona się nie załaduje ale jak np włączę samochod i pokaże się logo na radiu i dłużej się ładuje to wtedy załapie ochronę komponentu. Coś jakby w międzyczasie zdążyło jednostkę zablokować. Jeśli jednostka włączy się szybciej to nie zdąży się załadować ochrona i wtedy wszystko gra...

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team