Skocz do zawartości

Historia edycji

delphin

delphin

W dniu 7.11.2023 o 09:00, Bandini napisał(a):

W sterowniku 5F / Identyfikacja rozszerzona / Numer nadwozia....

Wielkie dzięki Bandini. W przypadku Amundsen zgadza się nr nadwozia ale jak to jest w Columbus to musiałbym na nowo podpinać, a ponieważ dostęp do jednostki oraz demontaż do prostych nie należą, nie chce zwyczajnie czegoś uszkodzić. Myślałem, że jest możliwość sprawdzenia tego w bazie przez ODIS co faktycznie jest dopisane do tego nr VIN. To co faktycznie zastanawia mnie w 5F w podsystemach to ze dwa razy występuje ECE AS 19/20. 

Jeszcze taka ciekawostka, która też powinna świadczyć o tym że Columbus nie był przypisany to fakt, że jak chce pobrać mapy na oficjalnej stronie skody to po wpisaniu VIN wyskakuje Amundsen

delphin

delphin

W dniu 7.11.2023 o 09:00, Bandini napisał(a):

W sterowniku 5F / Identyfikacja rozszerzona / Numer nadwozia....

Wielkie dzięki Bandini. W przypadku Amundsen zgadza się nr nadwozia ale jak to jest w Columbus to musiałbym na nowo podpinać, a ponieważ dostęp do jednostki oraz demontaż do prostych nie należą, nie chce zwyczajnie czegoś uszkodzić. Myślałem, że jest możliwość sprawdzenia tego w bazie przez ODIS co faktycznie jest dopisane do tego nr VIN. To co faktycznie zastanawia mnie w 5F w podsystemach to ze dwa razy występuje ECE AS 19/20. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team