Jump to content

[s] nawigacja mib std2 pq


pab567

Recommended Posts

W związku dużym popytem i z małą podażą urządzeń MIB STD2 PQ z Yeti - jest kilka sztuk na allegro ale albo od sprzedawców, z którymi mam złe doświadczenia (uszkodzone, kradzione), albo mają ceny z kosmosu - zdecydowałem się zaoferować jednostki SEATa przerobione na Skodę. Jednostki mają logo startowe Skody, zielone podświetlenie, skodowski interfejs użytkownika. Jedyny problem to brak możliwości normalnego wyjścia z menu telefonu na MaxiDot - jedyną metoda wyjścia z menu telefonu na MaxiDot jest rozpoczęcie nawigowania, wtedy wtedy MaxiDot przełączy się na nawigowanie, wychodzisz z nawigowania do głównego menu, anulujesz nawigowanie na jednostce i już. Poza tym wszystko działa. No i mają zasadniczą zaletę - mają napęd CD :) 

Dostępnych jest kilka urządzeń, bez DAB, z aktywną obsługa głosową i SmartLink, w mocno promocyjnej cenie 2500 zł która obejmuje:
- jednostkę
- adapter ze starego na nowe złącze QuadLock
- kartę pamięci z mapami (nieoryginalna ale ma wpisany na stałe właściwy CID - nie wymaga żadnych rzeźb jak było w przypadku RNS315/Amundsena+)
- USB aftermarket bez wsparcia dla Apple CarPlay (ze wsparciem plus 250 zł)

Możliwość dokupienia anteny wewnętrznej GPS (30 zł) i oryginalnego mikrofonu z wiązką (70 zł).

W cenie montaż (w Warszawie) i wsparcie posprzedażowe.

Gwarancja na 6 miesięcy, paragon / faktura VAT (23% ).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team