Jump to content

Porady dla nowego użytkownika skody octavii RS 230


mr.stromberg

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie,

Z góry przepraszam, jeśli poruszone przeze mnie tematy już istnieją, ale opcja wyszukaj nie jest zbyt precyzyjna.

W nadchodzącym tygodniu biorę w leasing po kontraktową Skodę Octavie z 2015 w wersji RS z 230km i skrzynią DSG. Na dzień dobry czeka mnie wymiana klocków, płynów eksploatacyjnych, filtrów i opon.

Moje pytanie jest następujące. Czy przysłowiowa eksploatacja jest zbliżona do tej ze "zwykłej" Octavii ? Czy jednak części, filtry i płyny ze względu na bardziej usportowiony charakter auta są zupełnie inne?

Które wątki i tematy z forum warto waszym zdaniem przyswoić w pierwszej kolejności? Lubie wiedzieć jakie przygody mogą mnie czekać ;).

Z góry dziękuję za pomoc :)

PS. Czy jest może ktoś 3miasta ? Wszelkie polecane warsztaty, które ogarną serwis RSki mile widziane :).

Link to comment
Share on other sites

Tak "na dzień dobry" to firma leasingowa jeszcze przed odbiorem auta, powinna Ci te wszystkie rzeczy zrobić. Powinni Ci wydać samochód sprawny i po przeglądzie. Tak przynajmniej było w moim przypadku. Wymiana olejów, filtrów, wymiana tylnych tarcz i kompletu klocków. Zostało mi parę złotych w kieszeni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team