Skocz do zawartości

Bardzo lekkie felgi 19 cali


maro

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, ponieważ nie wiadomo, czy te felgi, które wkleiłem, uda mi się kupić, temat nadal aktualny - jakieś propozycje felg spełniających kryteria: 19 cali, lekkie, czarne/ciemne, ładne :) Mogą być oczywiście ze sklepu, byle nie kosztowały miliona (bo wtedy kupiłbym xtreme, które mi się podobają).

Nie chodzi o to, że nie chce mi się szukać, ale nie znam się za bardzo i nie wiem na jakie firmy patrzeć, a jakie to badziew.

Dodam jeszcze szerokość do 8 cali, ET myślę tak do 35.

Może ktoś rozkminał temat i ma coś upatrzonego.

Edytowane przez maro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, maro napisał:

19 cali, lekkie, czarne/ciemne, ładne

Lekkie 19-stki to raczej tylko kute, ale cena wysoka...

Podeślij linki do felg, które Cię interesują/podobają Ci się i będziemy oceniać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak szukałem dla siebie to przeglądałem stronę internetową www.felgi.pl i alusy.pl - te które mi się podobają ATS-y na tym drugim portalu są tańsze o 100 zł na sztuce w porównaniu z tym pierwszym portalem. 

Co do firm to jest ich sporo: ATS, AEZ, BBS, Borbet, DOTZ, MSW (felgi stworzone przez OZ - chcieli wypuścić na rynek też tańsze felgi), RIAL, RONAL, Tomason, Vossen (tylko ceny kosmiczne:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów rozkminiam temat ori XTREME :)

Najchętniej zrobiłbym taki deal - dal komuś, kto zamawia rs na 17 te 5200 i dorzucił moje 18 z oponami na 1 sezon.

W gratisie miałby

  • SUNSET
  • podgrzewaną przednią szybę
  • podgrzewane fotele przednie
  • 18 zamiast 17

za 5200 dokupiłby sobie opony za rok i jeszcze by połowa w kieszeni została.

Z polskim salonem właśnie koresponduję :)

Edytowane przez maro (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maro ciężko będzie kupić fajne felgi za mniej niż 4 koła... Jedyny plus kupowania w Polsce to to że dostaniesz FV z VAT-em i odliczysz połowę, albo całość. Za oryginalne Xtreme na superskoda.com zapłacisz obecnie koło 6 tysięcy (kurs Euro bardzo wysoki), chyba że w ASO pytałeś się o cenę i jest mniejsza... (w zasadzie też wystawią FV).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1150 za sztukę, niby te czarne z rs 230 (po rabacie, normalna cena 1350)

Ale to trzebaby jeszcze pogadać, bo gość szybko i jakoś chaotycznie odpisywał.

Tak sobie myślę, że przy zakupie 3 kpl. może by coś jeszcze opuścili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga w kolorze antracyt jest dostępna w Czechach, natomiast w kolorze czarno -srebrnym na ten moment brak nawet dostępności w Czechach. Będę się dowiadywał o dostępności i gdy tylko się pojawi będę informował.

Jej numer to jednak

5E0 071 499 HA7

 

5E0071499 HA7.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i obawiam się, że cena też wzrośnie. Zobaczymy.

Boję się, że te o których ja pisałem, to też antracyt  - mimo, że gość mówił o czarnych. Mi się wydaje, że oni tego nie rozróżniają.

A antracytowych nie chcę. Co to w ogóle jest za kolor - "antracytowy"? hehe :P 

Jeszcze z miesiąc, potem jak, nie kupię - zakładam dystanse, ori 18 i nie ściągam do zimy.

Edytowane przez maro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team