Jump to content

Chorwacja


Raccoon

Recommended Posts

8 godzin temu, Namo napisał:

Jak tam przez Węgry, spoko? Stałeś na granicy węgiersko - chorwackiej? Muszę jechać w koło Balatonu w tym roku bo w Słowenii remonty i manaty z Austrii.

E tam, wzięli mi paszporty nawet nie otworzyli zobaczyli, że Polska i kazali jechać :-D Nie stałem a jechałem w Piątek i o 11 byłem bez kolejki 9_9

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

To jest trasa zawierająca 95% autostrady od Żyliny do Pagu. Takiej kombinacji w Polsce na dystansie 1000 km nie znajdziesz.

Weszło nieźle, 1.4 TSI paliło mi 8,3 litra na tej trasie. Za to kolega Passata tankował tylko raz a średnią miał koło 5 litrów.

  • Lubię to 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
4 minuty temu, 1bizkit napisał:

do Chorwacji w kwietniu lub maju.

Ja jadę na majówkę do Pagu tydzień przed albo po 7 maja bo mamy Komunię córki.

5 minut temu, 1bizkit napisał:

Czytałem wątek i coś o paszportach piszecie.

Dla dzieci paszport albo dowód osobisty który wyrobisz w gminie, trzeba mieć.

5 minut temu, 1bizkit napisał:

na dwa auta by sie leciało?

To średnia spalania podskoczy :-)

Link to comment
Share on other sites

Ja jak przejeżdżałem to jak tylko zobaczyli polską flagę na rejestracji (w poprzednim aucie jeszcze była) to od razu ręką machali żeby jechać (już 3 razy tak miałem). Jeśli jedziecie przez Węgry to polecam zrobić sobie postój nad Balatonem. 300 metrów od brzegu a jeszcze grunt miałem. Super przeżycie. :)

Edited by Kamil RS230 (see edit history)
  • Lubię to 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Namo napisał:

Spałem nad Balatonem, o 3:00 w nocy obczaiłem hotel, poszedłem nad brzeg i po kostki w błocie utknąłem w kroksach.

To na jakimś zadupiu wyladowales :)  ja na plaży miejskiej byłem. Miasto siofok chyba. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, 1bizkit napisał:

do 07.05 muszę być w Polsce

Ja też bo córka ma Komunię, ciekawe czy tydzień przed nie będzie musiała być na jakiś spotkaniach/szkoleniach komunijnych :-/

Wyjazd z Polski 28 kwietnia w nocy a powrót w sobotę rano 6-go maja, tak bym planował.

  • Lubię to 1
Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, 1bizkit napisał:

jechać na 2 tygodnie

Z doświadczenia poprzednich majówek, skoro kwiecień to bym polecał jechać dalej poza Split zamiast Pag, im niżej tym cieplej żeby coś skorzystać z tego wyjazdu a nie tylko w dresie chodzić.

Też bym dół zwiedził, trzeba spanie załatwić.

Link to comment
Share on other sites

  • Octavia pinned and featured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team