Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Raccoon

Chorwacja

Recommended Posts

Jest bardzo ładnie. Zjechałem niemal całe wybrzeże i oprócz północy, za każdym razem trafiałem miejsca gdzie można złapać się za głowę z wrażenia. Woda czysciutka i ciepła, widoki na wybrzeże dalmatyńskie niesamowite, pogoda pewna. A czy daleko? Niektórym, zwłaszcza z południa kraju, bardzej opłaca się jechać nad adriatyk niż nad bałtyk.. raptem 2-3h jazdy dłużej.

Ceny poza sezonem znacznie niższe, a pogoda także wspaniała.

ps. tanio to było, ale 10 lat temu :P

Edytowano przez blaise

@lodowa od Ciebie z Wejherowa to jest tam 2000 km prawie w jedną stronę 🙂 

Powiem tak. Tanio było kiedyś. Teraz ceny są jak w Polsce, albo i wyższe. Ale pogoda prawie zawsze piękna. Morze ciepłe. Widoki przepiękne. Można leżeć na plaży jak i zwiedzać. Ludzie bardzo przyjaźnie nastawieni. Warto odwiedzić ten kraj. 

Ja za rok myślę o Czarnogórze. Ale może być tak że znów wyjadę do Chorwacji. 

Dobra rada. Najlepiej jechać tam i wyjechać w środku tygodnia. W sobotę i niedzielę okropne korki na autostradzie. Chyba że wyjedziesz tak żeby za rozjazd na Rijekę przejechać jeszcze przed 8 rano to będzie raczej ok:) 

Edytowano przez Kamil RS230

Właśnie wracam z Polari Mobile Home spod Rovinij i powiem tak: byłem 10 lat temu w Chorwacji i pamiętam że jedzenie było drogie a teraz jest cholernie drogie. Oczywiście w lidlu i innych sklepach jest trochę drożej niż w polsce ale jakaś knajpa to już wydatek około 400 kun na czteroosobową rodzinę a to już blisko 250 zeta. Rok temu byłem w Bułgarii i ceny były zdecydowanie niższe.

W tym roku bylismy w Bułgarii jako przerywnik od Chorwacji i musze stwierdzić, że Bułgaria w porównaniu do CRO to niestety śmietnik :(. Ceny porównywalne do polskich (LIDL). Jechaliśmy przez Czechy, Słowację, Węgry i Serbię (smród i syf na parkingach, a na jednej stacji sieciowej tak śmierdziało jak w Toj Toj'u). Drogi główne są OK, ale boczne w Bułgarii to już tragedia... TRAGEDIA. Koszt wakacji w sezonie z przejazdem i autostradami oraz pobytem i jazdami na miejscu (10 nocy w apartamencie w miejscowości Aheloy) to ok. 2.800 zł na 4 osoby. O jedzeniu nie wspominam bo 1. Lidl porównywalny cenowo, a czy w domu, czy tam to tez trzeba jeść :). Był jeszcze Aquapark, ale jego ceny nie pamiętam. W sumie przejechaliśmy 3920km, a i wracaliśmy przez Romunię by nie jechać przez Serbię.

Edytowano przez mirekul

Inwestycja która pochłonie hajs na mody ale czego nie robi się za głosem serca. Wpadłem na pomysł aby mieć swoje medium związane z Chorwacją i może będzie ono bodźcem do rychłego zamieszkania w tym kraju.

Chorwacja

Zapraszam Octavia.team na utworzone kilka dni temu Forum Croatia.

• Lubię to 2

baner.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.