Skocz do zawartości

Historia edycji

gruszon18

gruszon18

150 ziko skasował właśnie więc dosłownie za nic na to wychodzi. Auto postało godzinę u niego. Ja zadowolony, że zrobione a dziś dosłownie to samo.. Zależało mi na tym by to zrobić, bo dziś ojca zawoziłem do senatorium, pal licho że ja zmarzłem, ojca szkoda. Podobno podpinał najpierw pod jakiś interfejs, potem dopiero pod kompa i dopiero coś to dało.. Ale nie wiem może tylko tą kombinacje klawiszy użył. Jeśli adaptacja tymi klawiszami działa, to nie idzie określić co jest uszkodzone, silniczek jest zły czy te pół księżyce? 

gruszon18

gruszon18

150 ziko skasował właśnie więc dosłownie za nic na to wychodzi. Auto postało godzinę u niego. Ja zadowolony, że zrobione a dziś dosłownie to samo.. Zależało mi na tym by to zrobić, bo dziś ojca zawoziłem do senatorium, pal licho że ja zmarzłem, ojca szkoda. Podobno podpinał najpierw pod jakiś interfejs, potem dopiero pod kompa i dopiero coś to dało.. Ale nie wiem może tylko tą kombinacje klawiszy użył. Jeśli adaptacja tymi klawiszami działa, to silniczek jest zły czy te pół księżyce? 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team