Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych
maro    398

Tak myślałem, że jaja, ale...nie byłem pewny.

Letkie są, ameliniowe, 15 mm waży 350 g.

Są z 5 dedykowanymi otworami z TUV-em, dużo droższe, jak coś to możesz wymienić :)

Fajne te czarne, niestety nie ma 25 w tym kolorze.

Edytowano przez maro

401 KM / 500 Nm

maro    398
1 godzinę temu, ucho235 napisał:

Ja mam u siebie z 5 dziurami 😀. Za 12 i 20 ze śrubami zapłaciłem coś koło 700 zł. 

Bo Ty poszedłeś na mega bogato, my tylko na bogato (bo bieda opcja to jakieś stalowe krążki dystansopodobne, produkowane przez - żeby pozostać w nomenklaturze @Namo- janusza tokarstwa).

401 KM / 500 Nm

ucho235    445
4 minuty temu, maro napisał:

Bo Ty poszedłeś na mega bogato

@maro takie mi BP załatwiło od ręki, a że ja się nie zapytałem jakie będą to założyli z 2 -gim systemem, czyli tylko i wyłącznie pod 5x112. Wasze pasują do kilku rozstawów śrub, a moje tylko do jednego. No i ciekawe czy nie są cięższe bo mniej dziur, a więcej amelinium :). Druga sprawa to już nie chciałem dziada z siebie robić :), przejechałem plastikiem to tak bardzo nie bolało ;D

Edytowano przez ucho235
  • Lubię to 1

Namo    719

Są na rynku dystanse co odzwierciedlały by otwory 1:1 a średnica całego dystansu była taka sama jak kołnierz tarczy. Bo rozumiem, że będzie szpara między felgą a tarczą?

baner.gif

ucho235    445
Przed chwilą, Namo napisał:

Są na rynku dystanse co odzwierciedlały by otwory 1:1

Pisałem o tym wcześniej... jakbyś kupił z systemem mocowań "2" to by było odzwierciedlenie 1:1, aczkolwiek z tego co pamiętam takie dwa szersze otwory są też u mnie. Żadnej szpary nie będzie, nie zauważyłem u siebie... Będę w garażu to sprawdzę z ciekawości. 

Namo    719

Z moich obserwacji wynika, że między felgą a tarczą będzie luz 1 cm. Trochę komicznie to będzie wyglądało. Pomijając fakt, że dla GTP samo zakładanie dystansów to już komedia :-)

kołnierz felgi i tarczy.png

luz między felgą a tarczą.png

baner.gif

maro    398

Rozkminiacie jak baby dystans ma mniejsza średnice niż piasta, tak juz jest i trudno.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

401 KM / 500 Nm

ucho235    445

U mnie z tyłu jest idealnie równo... nie ma żadnego luzu między piastą a dystansem i felgą. Z przodu między piastą a dystansem jest mały luz, ale naprawdę bardzo mały, natomiast z felgą jest idealnie równo.... Domyślam się że to dzięki temu że jest to system "2" i jest tylko do rozstawu śrub 5x112 i przez to nie ma takich luzów...chociaż już wiem czemu tak dużo za to zapłaciłem :D

IMG_20160702_121538.jpg

IMG_20160702_121611.jpg

IMG_20160702_121635.jpg

ucho235    445
8 minut temu, Namo napisał:

Ja to oddaję

Tylko z tym systemem nie ma czarnych, tylko są srebrne... aczkolwiek wydaje mi się że srebrny lepiej pasują bo są w tym samym kolorze co piasta.

@Namo będziesz i tak zmieniał felgi na większe to później nie będą Ci potrzebne dystanse, jest sens zamieniać?? chyba, że te na zime zostawisz to wtedy można się bawić w wymianę :)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.