Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych

Ale bym się wku....ił :). Dobrze, że można jechać do jakiejś firmy która zajmuje się detalingiem i zrobią to tak, że śladu nie będzie po takim przetarciu :)

Kup sobie pianki z colourlock do czyszczenia + wyslij im zdjecie to Ci dobiora farbe i produkty zeby to naprawic. W takiej skali jak masz poradzisz sobie sam to smiesznie proste jest ;) Powodzenia :D

Napewno to do czyszczenia.

http://sklep.colourlock.pl/czyszczenie-skory/zestaw-soft-do-czyszczenia-skorzanej-tapicerki-samochodowej.html

A to do odzywiania.

http://sklep.colourlock.pl/pielegnacja-skory/leder-protector-srodek-pielegnujacy.html

Co do naprawy wyslij im zdjecia i model auta dobiora wszystko. Ale pewnie bedzie papierek scierny, cos do odtluszczenia i farba. Utrwalacz masz w zestawie do czyszczenia, odzywiacz kupisz osobno(2 link). Do czyszczenia wyslalem wersje soft do dbania na biezaco jak masz mocno brudna skore kup stronga tyle ze po nim odzywka obowiazkowa. Czarna skora czesto daje zludzenie ze sie nie brudzi ale to zludne.

• Lubię to 1

Dziś zgłosiłem na gwarancji to przetarcie. Pan z ASO porobił zdjęcia, wyśle je do SAP i czekam na odpowiedź. Coś mi się zdaje, że łatwo nie będzie więc proszę Was, wklejajcie zdjęcia swoich uszkodzonych w tym miejscu kubełków. Wszystkim nam zmienić pasków nie każą.

baner.gif

@WM66 na razie cisza. Jeszcze mi frajer przykleił obok przetarcia jakąś naklejkę z VIN żeby chyba zdjęcie zrobić. Polecił ją odkleić bo zapomniał. Odkleiłem i został po niej brzydki ... bardzo ślad.

• Lubię to 1

baner.gif

Ja mam uznaną gwarancję. Będą wymieniać przetarte poszycie fotela. Aktualnie "brak tej części na magazynie w Poznaniu". Załatwiam dwa poszycia z RS 230 które mają chawtowane loga vRS na zagłówku.

baner.gif

@Namo Czaje czaje, ale wiesz zgłosić warto bo potem mogą odmówić naprawy w ramach gwarancji, a poczekać mi nie zaszkodzi. 

Witam

Może mi podpowiecie co mógłbym z tym zrobić.

Skoda Octawia RS 3

Tapicerkę mam ze skóry i od wsiadania i wysiadania się przetarła na prawie całej długości fotela kierowcy wzdłuż szycia a to zaledwie niecałe 100tys

Mam czteroletnią gwarancję do listopada czy takie uszkodzenie podlegać może naprawie gwarancyjnej ?

Prawdę mówiąc na razie jest to przetarcie ale w jednym miejscu między szwami już jest mała dziurka.

IMAG1549.jpg

IMAG1550.jpg

3 minuty temu, bogdan345 napisał:

czy takie uszkodzenie podlegać może naprawie gwarancyjnej ?

Tak, mi przyznano nowe poszycie fotela kierowcy, było to w sierpniu 2016. Do dziś nie doczekałem się realizacji wymiany bo nie mają tej części na stanie.

baner.gif

Podjedź to TMT na Horbaczewskiego, powiedz przy okazji, że jesteś ze Skoda Grupa Dolnośląska ;) i zapraszam na spota w czwartek ;)

Umówiłem się już w GAlI-icm gdzie kupiłem myślę że powinno się reklamować gdzie kupiło i serwisuje.

A gdzie w czwartek ?

Aleja Bielany godz. 18, parking podziemny zaraz po prawej stronie od wjazdu :)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.