Skocz do zawartości

Historia edycji

PioPoli

PioPoli

Temat nie aktualny, olej w skrzyni i płyn w mechatronice wymieniony w serwisie Skody w Wa-wie Aleje Jerozolimskie.

 

Mam jeszcze jedno pytanie, sądziłem, że zabieg z wymiana oleju to rozwiąże ale nie rozwiązał; na ciepłym silniku, przy bardziej dynamicznej jeździe przy zmianie biegów na 3, 5 oraz przy ruszaniu słychać taki dziwny dźwięk jak by obcierania. Zauważyłem to tez przy ruszaniu z 1 biegu ale już przy zmianie na 7 nie. Są to krótkie dźwięki 1 sekundowe. Dodam, że przy spokojnej jeździe tego nie słychać. Jakieś pomysły?

 

PioPoli

PioPoli

Temat nie aktualny, olej w skrzyni i płyn w mechatronice wymieniony w serwisie Skody w Wa-wie Aleje Jerozolimskie.

 

Mam jeszcze jedno pytanie, sądziłem, że zabieg z wymiana oleju to rozwiąże ale nie rozwiązał; na ciepłym silniku, przy bardziej dynamicznej jeździe przy zmianie biegów na 3, 5 oraz przy ruszaniu słychać taki dziwny dźwięk jak by obcierania. Zauważyłem to tez przy ruszaniu z 1 biegu ale już przy zmianie na 7 nie. Dodam, że przy spokojnej jeździe tego nie słychać. Jakieś pomysły?

 

PioPoli

PioPoli

Temat nie aktualny, olej w skrzyni i płyn w mechatronice wymieniony w serwisie Skody w Wa-wie Aleje jerozolimski.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team