Jump to content

Edit History

PioMi

PioMi

Tak, to taki jęczący dźwięk przy dynamicznej jeździe. Też myślałem o sprzęgle, bo na zimnym silniku przez jakiś czas trochę klepie od strony skrzyni jak się lekko nagrzeje, przestaje.

PioMi

PioMi

Tak, to taki jęczący dźwięk przy dynamicznej jeździe. Też myślałem o sprzęgle, bo na zimnym silniku przez jakiś czas trochę klepie od strony skrzyni.

PioMi

PioMi

Tak, to taki jęczący dźwięk przy dynamicznej jeździe.

×
×
  • Create New...

Important Information

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team