Skocz do zawartości

Lego! :d


anomal

Rekomendowane odpowiedzi

corka 5 letnia ma etap lego, nakurwia w kolko zestawy z 60-70 stronicowymi instrukcjami, na poczatku jej pomagalem i sie wkrecilem, wiec stwierdzilem, ze sobie kupie, wlazlem w allegro i kupilem sobie wywrotke za 100zl z lego technic

lego-42035-ciezarowka-gornicza.jpg

o technic tyle wiem, ze jest takie i zadnego nie ukladalem nigdy, wiec generalnie rozjebalo mnie to ze np:
- jest wal napedu tylnego co sie kreci razem z kolkami
- jest dyfer :D
- byl lancuch rozrzadu do zalozenia :D
- jak auto jedzie to w 'bloku silnika' chodzi tlok gora dol, taka 1 cylindrowa wywrotka :D


zlozenie dalo mi duzo frajdy, musze sobie kupic cos lepszego za pincet :D

filmik po zlozeniu

poczytalem troche net i ten zestaw jest polecany jako podstawa, bo ma fajne klocki/silowniki/silniczki zeby je potem uzywac do robienia czegos z glowy :D

http://www.lego.com/pl-pl/technic/products/remotecontrolled-volvo-l350f-wheel-loader-42030

troche sie wkrecilem :>

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To drugie sporo tańsze, ale napisane "jak LEGO", więc ciekawe jak będzie się to miało do oryginalnego LEGO. 

To drugie to trochę za drogie, nie myślałem że będzie aż tak drogie... Lepiej chyba za te pieniądze kupić 2-3 jakieś inne zestawy :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio byłem w legolandzie i to porsche zauważyłem że jest na półce zaraz po zapłaceniu za Mercedesa Actrosa. Ech... Złożenie merca mi zajęło 4 popołudnia po 3 godziny minimum. http://www.lego.com/pl-pl/technic/products/mercedes-benz-arocs-42043

Mam też dźwig 8421. Ten jest na 2 długie wieczory. Oba zestawy pod 3000 elementów.

Merc ma niezależne zawieszenie, pompę pneumatyki, dwa mechanizmy różnicowe, wał kardana i od czorta pneumatyki.

Co do lego - fajnie się układa, ale zabawa zaczyna się od modyfikacji, dodaniu zdalnego sterowania, napędów itp.

Sama zabawa modelem to już nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
15 godzin temu, Enriquez napisał:

Nie bądź mientki bierz Porsche.

Też na ten model poluje :)

Enriquez byłeś w DK czy D w Legolandzie?

U mnie starszy syn to lego maniak. Najpierw Ninjago, potem Star Wars a teraz inne ma na tapecie.

Ja przy okazji zbieram modele fur. Mam Ogóra, Miniaka I Garbusa. Kolejny będzie pewnie Prosiak ;)

Natomiast jak już książeczka ma 400 stron to łatwo nie jest. Mój  7mio letni syn Gwiazdę Śmierci układał tydzień.

Ogarnął jednak wszystko sam.

2a517b3c498c7.jpg

6b41e1319a087.jpg

Edytowane przez Lukii (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Enriquez napisał:

Byłem w DK.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A no to ja też latem tam byłem. 2 lata temu odwiedziłem też ten w Niemczech. Ten w DK jest trochę lepszy ale wszystko w miarę porównywalne.

Teraz najnowszy LEGOLAND otworzyli w Dubaju - nówka sztuka z Października 2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników online
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team